bool(false) Утеплення фасаду з пінопласту - проста Вашого комфорту bool(false)

Утеплення фасаду з пінопласту – проста ефективність для Вашого комфорту

Щоб подарувати оселі затишок, комфорт та тепло, можна розглянути варіант утеплення фасаду свого будинку пінопластом. Такий вид теплоізоляції на свою привабливу ціну виконує задачу утеплення на “відмінно”. Головними перевагами утеплення фасаду є:

 • доступність основного матеріалу;
 • відносна простота в монтажі;
 • економічна вигода;
 • довговічність;
 • звукоізоляція;
 • естетична складова після фінішної обробки.

Отже, як ми розуміємо основний матеріал для утеплення фасаду як приватних будинків, так і квартир в багатоповерхівках є пінопласт. Звісно, що пінопласт це не панацея, але має ряд беззаперечних переваг, завдяки своїм характеристикам.
Утеплення фасаду можна здійснити своїми руками, а також найняти професіоналів, які майстерно і швидко виконають задачу термоізоляції. Пінопласт для утеплення фасаду є доступним матеріалом у будівельних магазинах, спеціалізованих точках продажу матеріалів для термоізоляції, а також замовити його виготовлення можна довірити компанії Manific Decor.
Утеплення фасаду з пінопласту

Що важливо знати, обираючи пінопласт для утеплення фасаду?

Однозначно важлива якість основного матеріалу – пінопласту, а також якість подальшого покриття. Пінопласт для утеплення існує у величезній кількості варіацій, в залежності від якості і ціни, і тут важливо не помилитися, адже термоізоляція будинку робиться не на один рік.

Характеристики якісного пінопласту, який варто обрати для утеплення:

 • профіль з пінополістиролу ПСБ-С-35
 • щільність – M35
 • робоча температура: + 60 … + 75 ° С
 • група горючості – Г1 (пожежобезпечний)
 • міцність на стиск при 10% лінійній деформації> 0,16 МПа
 • межа міцності при вигині – не менше 0,25 МПа
 • теплопровідність в межах 0.032-0.038 Вт/м *С
 • водопоглинання за 24 год. Становить 1,5% від обсягу

Саме цим характеристикам відповідають вироби, які запропонує Вам компанія Маніфік Декор. Окрім пінопласту для термоізоляції, наша компанія займається виготовленням елементів для фасадного декору, які дуже привабливо виглядатимуть, якщо використати їх для оздоблення фасаду після завершення утеплення. Величезне різноманіття виробів з пінопласту для фасадного декору, Ви знайдете на сайті, де можна легко обрати елементи для декору самостійно, або замовити консультацію наших спеціалістів,а також подивитися приклади фасадів приватних будинків на фото.

Повертаючись до термоізоляції фасаду будинку, на завершення, розглянемо важливий момент кріплення елементів утеплення з пінопласту.

 1. Пінопласт для утеплення виробляється у вигляді плит стандартного розміру, але при потребі форма і розмір легко змінюються.
 2. Пам’ятайте про правильну підготовку поверхні для монтажу:
 • рівна без опуклостей і увігнутостей>
 • очищена від штукатурки, фарби, жиру, іржі, цвяхів чи інших металевих деталей.
 1. Встановлення цокольного профілю стане хорошою основою утеплення.
 2. Кріплення плит утеплювача з пінопласту головний момент у всьому процесі термоізоляції, тут важливо правильно забезпечити зчеплення пінопласту з фасадом будинку
 3. Не забуваємо про утеплення віконних відкосів, обробку стиків та швів
 4. Останнім кроком стане фінішне покриття фасаду за бажанням замовника. Саме тут можна використати елементи декору та різноманітні кольорові рішення.

Основною порадою від Manific Decor для кожного, хто вирішив утеплювати фасад будинку пінопластом своїми руками чи найняти бригаду з монтажних робіт – це вибір якісних матеріалів, адже утеплення і декор фасадумають виконувати свої функції на протязі багатьох десятиліть.

Якщо у Вас виникли сумніви, який матеріал обрати для термоізоляції, чи як виконати фасадний декор: звертайтеся по консультацію до спеціалістів Manific Decor, та будьте впевнені у якості нашого сервісу.

Галерея

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

Залишились Запитання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити консультацію
+38 096 431 65 65
+38 050 431 65 65
Manificdecor@ukr.net
Львів, вул. Рудненська 14а