bool(false) Як зробити об'ємні букви і цифри? Секрети Маніфік Декор! bool(false)

Як зробити об’ємні букви і цифри? Секрети Маніфік Декор!

Якщо вам набридли стандартні фото коло пам’яток історії, будівель, хочеться внести цікавинку та оригінальність в нагоді стане ідея використання об’ємних букв і цифр. Насправді, ця ідея є досить простою у виконанні, але може легко внести родзинку до організації будь-яких свят. Ідеально такі декорації виглядатимуть як на простій сімейній фотосесії, святкуванні Дня Народження, Хрестин, так і на пишному весіллі зайвими точно не будуть. До речі об’ємні літери (букви) і цифри виконуються з досить легких матеріалів, тому їх просто буде захопити з собою на природу чи просто фотостудію.

kak_sdelat_obemnyie_bukvyi_i_tsifryi

Отже, сьогодні розглянемо які бувають матеріали для декорацій з об’ємних букв і цифр, чи можна зробити об’ємні букви своїми руками, і, звісно, чи багато часу на це затрачається?

Почнемо, мабуть, з того, що зробити декорації, наприклад, з пінопласту можливо і власноруч. Матеріал недорогий, доступний і легко піддається різноманітним маніпуляціям. Проте не секрет, що для такого заняття потрібно мати не аби яку фантазію та талант до рукоділля. Адже мало букву чи цифру зробити – її потрібно декорувати під задуманий стиль, і тут можуть виникнути певні труднощі. Та не переживайте, як Вам не вдалося втілити в життя свою ідею, не варто від неї відмовлятися! Сміло звертайтеся до професіоналів Manific Decor: тут реалізують завдання усіх рівнів складності з найякісниших матеріалів, швидко, якісно і за розумну ціну.

А для тих, хто хоче спробувати зробити декорації своїми руками, розглянемо прості поради, як це зробити.

Основними матеріалами, які стануть в нагоді для майстрування декорацій є пінопласт, дерево, папір, а для оздоблення знадобляться кольорові нитки різної товщини і фактури, пакувальний папір, сітки, квіти штучні і живі, можливо навіть різноманітні ґудзики, стрази, тощо. Також можна використовувати для декору крупи чи навіть макарони, які потім пофарбувати фарбою з балончика.

  1. Об’ємні букви (цифри) з пінопласту. Для початку визначтеся з розмірами майбутньої декорації. Накресліть контури букв чи цифри на пінопласті та акуратно, за допомогою ножа, виріжте їх. Якщо десь пінопласт відшарувався – зашліфуйте наждачним папером. Вітаємо! Основа для вашого витвору готова, тепер потрібно обклеїти пінопласт папером і починати декорувати. Тут можна використовувати усе, що є під руками, залежно від ваших ідей.
  2. Об’ємні букви (цифри) з дерева. Для цього знадобиться фанера або цілі дерев’яні бруски.  Якщо за основу беремо фанеру, тоді знов ж таки креслимо контури декору і випилюємо їх лобзиком. Тепер додаємо об’єму за допомогою декору: тканини, мереживо, сітки, папір і т.д. Навіть можна використати камінці, які можна згодом помалювати. У випадку з брусками, насамперед їх потрібно склеїти, підбираючи розмір. Цей варіант займе більше часу, є дорожчим, проте додавати додаткового об’єму вже буде не потрібно і декорування буде простіше.
  3. Об’ємні букви (цифри) з паперу. Тут знадобиться в якійсь мірі талант до орігамі і не аби-яке терпіння. Папір беремо цупкий, краще картон, знаходимо готові схеми в інтернеті чи моделюємо букви самі. Пізніше склеюємо за допомогою ПВА і вуаля – готовий декор, тепер справа фантазії для оздоблення, також можна просто помалювати у потрібний колір.

Об'ємні букви (цифри) з пінопласту

До речі, якщо вірити трендовим напрямам у декоруванні 2017 року, дуже стильно для декорування об’ємні букв (цифр) виглядатимуть гірлянди, або інше освітлення. Цей варіант до речі підійде для тих, хто не надто володіє талантом декору. А результат буде неперевершений.

Ми сподіваємося, що Ви не втратили ентузіазму зробити об’ємні букви (цифри) своїми руками, ну хоча б спробувати це зробити. Правда ж? А ми, спеціалісти компанії Manific Decor, завжди допоможемо і надамо консультації, виконаємо Ваші індивідуальні замовлення або виберемо готові рішення з величезного “арсеналу” вже готових креативних ідей.

Галерея

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

Залишились Запитання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити консультацію
+38 096 431 65 65
+38 050 431 65 65
Manificdecor@ukr.net
Львів, вул. Рудненська 14а