bool(false) Рекламна вивіска на магазин - заявіть про себе красиво bool(false)

Рекламна вивіска на магазин – заявіть про себе красиво

Наше сучасне життя на стільки стрімке, що часом бігаючи у ділових чи сімейних справах, немає часу вивчати інформацію про нові магазини, ресторани, кафе чи, можливо, салони краси. Погодьтеся, що ми нечасто піднімаємо голови, щоб роздивлятися усе навкруги. На справді, це той позитивний  момент, коли рекламні вивіски стають в нагоді. Оригінальна рекламна вивіска на магазин, аптеку, офіс чи інший заклад – це умовний вказівник для покупця чи клієнта. Кожний власник бізнесу, який бажає замовити рекламну вивіску повинен знати, що в умовах жорсткої конкуренції, потрібно знайти мало не геніальну ідею для зовнішньої (наружної) реклами, щоб вдало виділятися серед інших. Саме тому, варіантів, як виглядатиме рекламна вивіска, є величезна кількість, основними з яких є:

  • світловий короб з підсвіткою (внутрішньою);
  • площина із підсвічуванням ззовні чи без підсвітки;
  • варіації з об’ємних букв і цифр;
  • відкритий неон і т.д.

Рекламна вивіска на магазин - заявіть про себе красиво

Для того, щоб рекламна вивіска окрім своєї дизайнерської оригінальності, ефективно виконувала свою роль: зацікавлення клієнтів, матеріали та комбінації матеріалів для їх виконання застосовують найрізноманітніші:

  • дерево;
  • пластик;
  • метал;
  • пінопласт;
  • комбінація різних матеріалів в одній конструкції.

Особливо важливо пам’ятати, що дизайн вивіски багато в чому залежатиме від потенційного місця кріплення. Чи це буде фасад будівлі або дах, а, можливо, це внутрішня реклама в офісному чи торговому центру.

У всякому разі, навіть, якщо Ви чітко знаєте, яку вивіску на магазин, аптеку, салон краси, тощо Ви б хотіли, все-одно потрібно порадитися з професіоналами. Ви спитаєте: навіщо? Ми у компанії Маніфік Декор знаємо, що є дуже багато нюансів, які виникають у процесі виготовлення рекламної вивіски: це і погодити дизайн-макет майбутньої вивіски, і вибрати правильне місце кріплення, і, звісно, обрати правильний матеріал для конструкції. Професіонали в нашій компанії можуть легко і вчасно виконати індивідуальне замовлення за Вашими ескізами, а у разі потреби Ви отримаєте консультацію експертів, що ніколи не завадить! Адже враховуючи матеріал вивіски і місце кріплення, потрібно розрахувати вагу і розміри, а якщо вивіска об’ємна, тоді ще додаються розміри у просторі. А, і на завершення, у такій справі, як виготовлення рекламних вивісок на магазини, офіси, аптеки, тощо існують свої тенденції та мода. Мало не кожного сезону змінюються тренди на освітлення, матеріали та інші нюанси, які точно відомі спеціалістам зовнішньої (наружної) реклами від Manific Decor! Відвідайте наш сайт, ознайомтесь з продукцією, а в разі потреби зробіть замовлення або отримаєте консультацію експертів в один клік.

Галерея

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

Залишились Запитання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити консультацію
+38 096 431 65 65
+38 050 431 65 65
Manificdecor@ukr.net
Львів, вул. Рудненська 14а