bool(false) Весільний декор від А до Я - виготовлення декору Manific Decor bool(false)

Весільний декор від А до Я разом з Маніфік Декор. Частина 1

Весільний сезон урочисто розпочато після Великодня, інтенсивна організація вже в розпалі: гостей запрошено, місце святкування обрано, вбрання підібране, залишилося визначитися з весільним декором. Звісно, що ідеї та концепцію вже підібрано, та, якщо ви влаштовуєте весілля самотужки без послуг організатора чи декоратора, варто ще раз перевірити, зважити, можливо надихнутися на нову ідею, а також перевірити, чи не пропустили ви якоїсь дрібнички. В Маніфік Декор вже відчувається пожвавлення підготовки до весіль, тому читайте, надихайтесь та замовляйте виготовлення вашого ідеального весільного декору, щоб встигнути вчасно.

Першу частину підготовки до весілля від А до Я ми присвятимо усім дійствам, які відбуваються до банкетного залу, а наступного місяця зануримося в декорування весільного залу та фуршетної зони.

фотозона з об’ємних фігур чи букв

З чого починається ідеальне весілля? Декоруємо виїзну церемонію.

От театр, наприклад, починається з вішака, а гарне сучасне весілля починається з обряду вінчання, розпису чи виїзної церемонії. Перше враження ваших гостей буде складатися саме на початку весілля, тому варто не забути за особливий декор для цих подій. Весільні арки та ширми, гірлянди, різноманітні підвісні конструкції – головний атрибут декорування виїзних церемоній. Коробочки та подушечки для обручок, коробочки для вітальних листівок та грошей – дрібничка, та не варто забувати про естетичний вигляд цих деталей. Також не забудьте про облаштування місця для спільної фотографії молодят з кожним гостем. Для цього найкраще буде обрати фотозону з об’ємних фігур чи букв, хештегів різних розмірів чи замовити роздрук спеціального фотофону чи фотобанеру. В Маніфік Декор для вас є трендова новинка, яка однозначне стане родзинкою вашого весілля – дзеркальна стіна з підсвіткою, яка навіть може рухатися, від того і має назву – жива дзеркальна стіна.

Wedding Festival 2020 - фотозона

Рухаємося далі – фотосесія молодят, який тут декор?

У вас є декілька годин вільного часу перед банкетним залом, звісно, потрібно провести їх з користю. Ми пропонуємо відійти від стандартного стилю весільних фотосесій у центральній частині міста чи коло лебедів, а підготуватися заздалегідь, і зробити динамічну та креативну серію фотографій. Вам потрібно замовити чи купити різноманітні хештеги, таблички, стрілочки, сердечки чи надписи з об’ємних букв: дерев’яні, акрилові чи навіть дзеркальні, залежно від концепції весілля. Наприклад: моя кохана, мій коханий, наречена, наречений, дружка, дружба, разом на віки, дата весілля, наш день, подія року, тощо. Ідей просто безліч! Навіть футбольного м’яча можна взяти чи велосипеди на прокат, головне щирі емоції. Далі справа за вашою фантазією та професійністю фотографа, обирайте відкриту місцевість, ідеально – зелену галявину в парку, та влаштуйте собі динамічну, кумедну та незабутню фотосесію з позитивними емоціями, а потім можна піти і до пам’ятників чи лебедів.

Декор весільної арки

Залишається нагадати, щоб ви дочекалися 2 частини статті, де ми будемо декорувати банкетний зал, разом з найкращим виробником весільних декорацій  Західної України з власним виробництвом – Маніфік Декор – стильно, якісно, враховуючи усі весільні тенденції 2018 року.

Галерея

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

Залишились Запитання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити консультацію
+38 096 431 65 65
+38 050 431 65 65
Manificdecor@ukr.net
Львів, вул. Рудненська 14а