bool(false) Декор для кондитерів - створіть свою візитну картку, оформляючи свої солодкі витвори - виготовлення декору Manific Decor bool(false)

Декор для кондитерів – створіть свою візитну картку, оформляючи свої солодкі витвори разом з Маніфік Декор

Зараз дуже популярним є звичай купувати торт на замовлення до дня народження, хрестин, корпоративні свята, ну і звісно на весілля. Майстри-кондитери зараз можуть виконати будь-яку забаганку замовника: хочеш у формі машинки, квітки, квадрату, метелика, з особистою фотографією та навіть в 5 поверхів, як треба. Але є один важливий момент. Коли замовник врешті отримує своє замовлення і бачить усю цю кольорову красу у звичайній картонній коробці від печива чи навіть мікрохвилівки, які можуть бути його перші враження, якщо такі вироби зовсім не дешеві? Ось, саме тому Маніфік Декор – компанія-виробник усіх видів декорацій і елементів декору,  вирішила допомогти кондитерам не тільки випікати смачнющі шедеври, але й красиво і стильно їх декорувати та презентувати, створюючи декор для кондитерів. Адже усім відомо, що людина завжди перше враження складає від того, що бачить і байдуже, що всередині супер-ідеальний бісквіт чи секретна рецептура крему. Ну ви розумієте про що ми.

Декор для кондитерів

Який буває декор для кондитерів?

Отже, любі наші кондитери, господині, які випікають вдома смаколики, у розпал сезону весіль та різних святкувань, зверніть увагу на чудовий декор для кондитерів, що для вас виготовляє Маніфік Декор:

1. Декор з дерева:

  • Підставки під торти (пляцки) з гравіюванням. Залишіть приємний спогад про свій виріб, наприклад, можна нанести ініціали молодят та ваше особисте привітання, також для додаткової реклами та, як символ солідності компанії, можна замовити гравіювання назви компанії чи лого, залишити контакти, посилання у ФБ чи Інстаграм, тощо.
  • Дерев’яні коробочки. Ні, не для тортів. Проте врахуйте, що зараз є тренд дарувати кекси, капкейки, макаруни, зефір ручної роботи – і буде ідеально покласти їх в дерев’яну коробочку з унікальним надписом логотипом, контактами чи ажурним візерунком, який легко виконати за допомогою лазерного чи фрезерного верстату.
  • Дерев’яні топери. Це унікальна можливість декорувати кондитерський виріб достатньо бюджетно, але красиво і, головне, індивідуально. Надпис можна виконати будь-який, обираючи серед сотень варіантів шрифтів і дизайну. До речі,такі топери можуть бути виконані ще з акрилу чи пластику, та у дзеркальному дизайні.

Дерев'яні топери для тортів
2. Декор з паперу і картону

  • Підкладки під торти, кекси, тістечка та трафарети. Власне виробництво Маніфік Декор і наявність лазерного верстату дає можливість виконати трафарети та підкладки під торти найрізноманітнішого візерунку.
  • Коробки для тортів, капкейків, кексів, макарунів. Принцип виготовлення такий самий як у попередньому пункті. Недорого, швидко, та ви точно запам’ятаєтеся своєму замовнику акуратністю та оригінальністю пакування.

Коробки для тортів, капкейків, кексів, макарунів
3. Стенди для тортів

У розпал весільного сезону, кондитери точно намагаються здивувати своїх замовників широким спектром вибору тортів на замовлення, і тут декор для кондитерів незамінний. Адже молодята завжди хочуть щось таке особливе і красиве, щоб підкреслило концепцію весілля, а торт – це один із головних атрибутів весілля. Маніфік Декор може виконати різноманітні стенди для тортів з дерева, акрилу за вашими ескізами чи з нашого асортименту.

Стенди для тортів та кенді бар

4. Таблички та топери для кенді бару.

Вже кілька років актуальний тренд замовляти виготовлення кондитерських виробів на замовлення для оформлення кенді-бару на весілля чи день народження. Красиво та естетично виглядатимуть такі частування на красивих підставках та з табличками, які можна замовити у кольоровій гамі і стилістиці свята, яке ви обслуговуєте.

Якщо вашим хобі чи професією є дивувати людей солодкими шедеврами, обов’язково завітайте до Маніфік Декор, купіть чи замовте свій індивідуальний варіант декору для кондитерів, та створіть ваш унікальний стиль декорування своїх солодких витворів мистецтва, який стане вашою візитівкою.

Галерея

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

Залишились Запитання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити консультацію
+38 096 431 65 65
+38 050 431 65 65
Manificdecor@ukr.net
Львів, вул. Рудненська 14а