bool(false) Організація івентів на відмінно: декорації та декор для івентів - виготовлення декору Manific Decor bool(false)

Організація івентів на відмінно: декорації та декор для івентів

Планування івенту (події) – це ціле мистецтво. Недарма є навіть професії, які ціленаправлено займаються плануванням та проведенням івентів.

Якими бувають івенти (події)?

Та найрізноманітнішими! День Народження – подія, Новий Рік – подія, 25-річчя компанії – величезна подія, конференція чи семінар – теж подія, тощо.

Щоб зрозуміти рівень відповідальності за підготовку до події, потрібно розуміти основні параметри:

 1. Публічна чи приватна подія (івент)
 2. Корпоративна чи неофіційна подія
 3. Бюджет
 4. Яка кількість учасників івенту
 5. Чи є сценарій чи стиль проведення івенту
 6. Які декорації та декор потрібні
 7. Скільки часу є на організацію

підготовка до події

 • Мабуть, варто почати з останнього пункту, адже якою б не була подія, за браком часу неможливо створити щось продумане та помпезне. Якщо часу обмаль важливо сконцентруватися на “вершині айсбергу” задач організації. Роздрукувати грамоти, запрошення, привітальні листівки з логотипом. Якщо часу більше ніж критично можна подумати про брендовані подарунки кожному учаснику івенту. Замовити брендовані логотипом листівки, коробочки чи навіть готові подарунки зараз дуже просто. Основне мати і ідею та логотип, а все інше дизайнери Маніфік Декор допоможуть зробити. Які обрати компліменти для учасників, залижить від пункту 1 та 2
 • Пункт 3 вирішує на скільки можна розгорнути свою фантазію в організації івентів. На сьогодні будь-яку подію можна стилізувати за допомогою декору та декорацій на замовлення, які однозначно унікалізують ваш захід та підкреслюють її статус.
 • Кількість учасників, бюджет та час – параметри, які взаємозалежні і зі зміною одного з них, змінюються усі плани.
 • Плавно ми підійшли до пункту декорування івентів. Для компанії Manific Decor, кожний окремий івент, який ви організовуєте – це новий челендж та виклик, особливо, коли декор та декорація для події ви замовляєте індивідуально.

Декорації для івентів, кому і які?

Якщо Ви на стадії планування події та знаходитеся у пошуку ідей – занотовуйте собі, як можна за допомогою декору та декорації створити унікальну подію.

 • Виїзні події свіжому повітрі. Такі події не обійдуться без фотозони чи фотобанера на замовлення. Зображення найкраще вибрати з назвою події та датою, доповнити логотипом, якщо це офіційний івент. Якщо планується обід чи кава-брейк, знадобиться декор для зони фуршету та кендібару: топпери, таблички, підставки під торти чи інші страви, коробочки, тощо
 • Івенти (події) у ресторанах. При організації таких подій вашу фантазію може зупити обмежений простір для розміщення декорацій. Актуальними залишаються декорації для столів, декор для зони фуршету та кендібару, декор для залу. Фотобанер та фотозона також потрібні, як варіант слова з об’ємних букв чи дата. Якщо місця зовсім мало купіть готові хештеги для пам’ятних фото. Також можна замовити індивідуальні хештеги та написи з дерева: дата, назва компанії чи просто назва івенту і рік..

Івенти в офісі чи помешканні

 • Івенти в офісі чи помешканні. У цьому випадку простір обмежений до мінімума. Обирайте лаконічний декор для події з використання корпоративного кольору, якщо це офіційна подія, а для домашніх свят оберіть один фаворитний колір. Замовте виготовлення привітальних чи іменних карток для гостей, а також забрендований чи підписаний декор для столів. Для фото підходять ідеально хештеги, дерев’яні таблички чи декор для селфі (вуса, окуляри і так далі) Зони фуршету та кенді бару у вас не буде, проте підставку для торта з логотипом чи привітанням було б добре замовити за індивідуальним ескізом.

Отже, зрозуміло стає, що не важливо, яка планується подія – важливо продумати, як зробити її унікальною за допомогою забрендованого чи підписаного декору, посуду чи подарунків.

Компанія Маніфік Декор пропонує зробити організацію Вашого інвенту простим та унікальним у три кроки:

 1. Завітати на сайт Маніфік Декор
 2. Переглянути готові декорації та декор для натхнення
 3. Замовити зворотній зв’язок, щоб отримати консультацію дизайнера та зробити своє замовлення.

Завдяки власному виробництву декор буде готовий у мінімальні сроки.

Галерея

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

Залишились Запитання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити консультацію
+38 096 431 65 65
+38 050 431 65 65
Manificdecor@ukr.net
Львів, вул. Рудненська 14а