bool(false) Сніжинки з пінопласту - вигідний варіант для новорічного декору - виготовлення декору Manific Decor bool(false)

Сніжинки з пінопласту – вигідний варіант для новорічного декору.

Зовсім скоро ми усі святкуватимемо Новий Рік, і як раз зараз самий час для декорування наших домівок, офісів, вітрин магазинів, створення оригінальних фотозон в торгових центрах та фотостудіях з використанням елементів новорічного декору. Найкращим варіантом, який точно стане вдалою ідеєю декору – об’ємні сніжинки із пінопласту.

Виготовлення об’ємних сніжинок з пінопласту – це одна з багатьох послуг компанії Маніфік Декор, яка користується великою популярністю уже не один рік.

Виготовлення сніжинок з пінопласту

Серед найголовніших причин, чому потрібно замовити чи купити новорічний декор з пінопласту – це переваги, які дає нам сам матеріал – пінопласт:

  • Доступність та помірна ціна.
  • Білий колір (що ідеально для новорічного декору).
  • Можливість вирізати найрізноманітніші фігури та надати потрібну форму.
  • Можна виготовляти великі конструкції, адже вага мінімальна.
  • Легкість транспортування та монтажу.
  • Можливість повторного використання при правильному збереженні.

Об’ємні фігури та букви з пінопласту

Олень з пінопласту

Щоб новорічний декор став більш довершеним, є можливість доповнити його об’ємними фігурами та буквами з пінопласту. Дуже популярними такими елементами декору є ялиночки, сніговики, олені та санчата та різні фігури-герої з мультиплікацій та казок. Використовуючи декор з пінопласту, Ви можете створити казкову новорічну композицію швидко та за помірну ціну.

букви з пінопласту

Ваш ідеальний новорічний декор зі сніжинок, об’ємних фігур та букв легко виготовить Маніфік Декор вже від 6-ти годин, використовуючи пінопласт.  Дизайн декорацій до Нового Року Ви можете обрати з варіантів вже існуючої бази, а також зробити індивідуальне замовлення та втілити в життя свої найдивовижніші ідеї для новорічного декору.

Олені та санчата з пінопласту

Галерея

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

Залишились Запитання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити консультацію
+38 096 431 65 65
+38 050 431 65 65
Manificdecor@ukr.net
Львів, вул. Рудненська 14а