bool(false) Корпоративні новорічні подарунки з дерева - виготовлення декору Manific Decor bool(false)

Корпоративні новорічні подарунки

Підготовка до Нового Року обов’язково включає в себе таку активність, як купити і оформити новорічні подарунки. Багато хто в ці моменти підготовки відчуває піднесення і одразу має купу ідей, що подарувати, як оформити і де купити подарунки на Новий Рік або інше свято. Але є і інша частина тих, хто переживає хвилювання і навіть впадає у деякий “ступор” від того, що ідей бракує. А особливу паніку ми відчуваємо, коли ми говоримо про корпоративні подарунки для партнерів, співробітників, а ще більше – для керівника чи директора, які повинні мати офіційний зміст. Важливо вибрати подарунок так, щоб він був одночасно креативний, якісний, корисний та сподобався своєму адресатові.

Як успішно обрати корпоративні новорічні подарунки?

З розвитком сучасних технологій, можливості дарувати цікаві подарунки росте з кожним днем. Різноманітні гаджети, розумні системи та новинки електроніки завжди стануть у нагоді, проте не завжди вдається вгадати, що саме потребує та чи інша людина. Для корпоративних новорічних подарунків можна свою увагу сконцентрувати на класичних варіантах: календарі, годинники, блокноти та щоденники, тощо. Але не звичайні речі, куплені в канцтоварному відділені супермаркету, а зроблені за індивідуальними ескізами з дерева. Саме дерево – це матеріал номер 1, коли подарунок має бути вишуканим, якісним і функціональним, а ще екологічно безпечним. Сучасні технології лазерної порізки та власне виробництво компанії Маніфік Декор – це Ваша можливість купити чи замовити виготовлення ексклюзивного корпоративного новорічного подарунка.

Ялинки з дерева на новий рік

Подарунки на новий рік з дерева – вишукана функціональність.

Головною перевагою, яка робить такий подарунок на замовлення унікальним – можливість лазерного нанесення ініціалів, імен, привітань та, звісно, корпоративного лого. Повірте, такий подарунок точно не припадатиме порохом в шухляді офісного столу. Серед розмаїття варіантів виробів з дерева, які пасують для подарунків офіційним особам,  слід приділити увагу таким варіантам:

  • Вічний календар

Вічний календар

  • Підставка під телефон

Підставка під телефон

  • Блокнот та щоденник

Блокнот та щоденник

  • Підставки під горнятко

Підставки під горнятко

  • Оригінальні коробки для вина

Оригінальні коробки для вина

  • Підсвічник

Підсвічник з дерева

  • Привітальні відкритки з дерева

Вічний календар

  • Скриньки та коробочки для оформлення подарунків.

Подарунковий набір на новий рік

Більш повним і довершеним новорічне привітання стане, якщо Ви не забудете додати до подарунка святкові дрібнички, скажемо так, атрибути Нового Року: сніжинки, ялиночки, сніговики, олені з санчатами. Особливо зверніть увагу на сніжинки та ялинки з дерева, вони чудово доповнять будь-який подарунок або варіанти запропоновані вище. Обираючи різні візерунки, можна скласти чудовий набір сніжинок, янголів, ялиночок, тощо.

Завдяки комфортному, якісному та надійному сервісу Manific Decor, створіть свій унікальний корпоративний Новорічний подарунок. Використовуйте можливість лазерного нанесення лого компанії, ініціалів чи побажань, – це завжди креативний спосіб приємно здивувати.

Галерея

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

Залишились Запитання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити консультацію
+38 096 431 65 65
+38 050 431 65 65
Manificdecor@ukr.net
Львів, вул. Рудненська 14а