bool(false) Новорічний декор для магазинів і торгових центрів - виготовлення декору Manific Decor bool(false)

Новорічний декор для магазинів і торгових центрів – легко і швидко з Маніфік Декор!

Пора новорічних свят – це дуже влучний час для кожної торгової мережі чи окремого магазина, щоб приємно здивувати своїх покупців оригінальним тематичним декором. Вітрини магазинів, торгові зали, прилавки, зона кас, тощо, – усе це можна перетворити у казку за допомогою новорічних декорацій. Мабуть, ні для кого не секрет, що естетично красиво оформлений новорічний декор, однозначно приверне увагу покупців, що дозволить збільшити продажі, а отже і просунути бізнес.

Новорічний декор для магазинів і торгових центрів

Яким буває новорічний декор для магазинів та торгових центрів?

Новорічний декор для магазинів, торгових та офісних центрів, кафе та ресторанів може бути як зовнішній, так і внутрішній, тут усе залежить від місця розташування та площі торгової точки.

  1. Зовнішній новорічний декор дуже влучно дивитиметься, якщо магазин чи інший заклад розташований в людному місці, має вихід на площу або вулицю зі жвавим рухом. До зовнішнього декору відносять  декорації для вулиці перед входом в магазин та вітрини. Створюючи дизайн новорічного декору, особливу увагу слід приділити освітленню та гірляндам, які привертатимуть увагу не тільки пішоходів, але й пасажирів автівок та транспорту. Також перед входом до магазину чи на вітрині вдалою ідеєю буде розміщення новорічної композиції з 3д фігурок та сніжинок з пінопласту, дерева чи МДФ. Найбільшим плюсом таких декорацій є одночасно гарний естетичний вигляд та помірна ціна самого декору.
  2. Внутрішній декор для торгових та офісних центрів, магазинів слід обирати, спираючись на площу приміщення та кількість людей, що одночасно відвідує цей заклад. Для невеличких магазинів можна прикрасити зону коло каси чи виділити місце при вході, тут гарно пасуватимуть 3д фігурки (маленькі ялиночки, сніговики, санчата з оленями, казкові персонажі) та об’ємні сніжинки різного кольору та фактури. Для великих торгових центрів можна облаштувати цілу новорічну фотозону з казковими декораціями, не тільки з пінопласту, фанери чи МДФ, тут можна дозволити собі прикрасити велику ялинку та навкруги розвішати гірлянди та великі об’ємні сніжинки.  Навіть можна купити чи замовити 3д фігуру тваринки, рік якої наступить за китайським календарем, слова з об’ємних букв або цифри, щоб відвідувачі могли зробити чудові фото на згадку.

До речі, можна замовити виготовлення святкових цінників та різноманітних вітальних листівок для гостей та покупців за індивідуальними ескізами.

Новорічний декор Львів

В Маніфік Декор, де можна купити чи замовити новорічний декор, усі Ваші ідеї стануть реальністю, адже у нас величезний вибір виробів з пінопласту, фанери, МДФ:

  • 3д фігур різних казкових персонажів з пінопласту
  • об’ємні сніжинки з пінопласту чи дерева усіх розмірів
  • об’ємні букви та цифри, хештеги
  • привітальні листівки та відкритки
  • роздрук банерів, плакатів
  • послуги лазерної порізки для виконання індивідуальних замовлень.

У нашій компанії усе якісно та швидко: виготовлення декору вже від 6 год, адже ми цінуємо кожного клієнта та дбаємо, щоб наша співпраця була комфортна та ефективна.

Галерея

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

Залишились Запитання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити консультацію
+38 096 431 65 65
+38 050 431 65 65
Manificdecor@ukr.net
Львів, вул. Рудненська 14а