bool(false) Шукаєте варіанти, що подарувати на 8 березня? Рішення є: тільки оригінальний подарунок - виготовлення декору Manific Decor bool(false)

Шукаєте варіанти, що подарувати на 8 березня? Рішення є: тільки оригінальний подарунок!

Сьогодні звідусіль чути лише про те, чи це на справді це останнє 8 березня, чи скасують це свято зовсім, чи залишать і так далі по кругу. Чомусь ці питання частіше звучать, аніж щось на кшталт: як зробити оригінальний подарунок на 8 березня? Або як привітати маму, сестру дружину (дівчину) чи колегу з 8 березня?

За останні роки традиції дарувати подарунки дещо змінилася – оригінальні та креативні подарунки, зроблені на замовлення замінюють  банальні, прості речі.

ідеї для подарунка на 8 березня

Цікаві ідеї для подарунка на 8 березня від Маніфік Декор

Щоб подарунок сподобався жінці, обов’язково потрібно проявити фантазію. Що пропонує Маніфік Декор на 8 березня для жінок?

  • Якщо це подарунок для мами, не потрібно вигадувати новий закон фізики. Можна легко замовити оригінальну листівку або дерев’яну шкатулку (коробочку), підставку для чашки чи інший виріб з деревини з гравіруванням (ініціалами чи привітанням, які наносять за допомогою лазера). Можна подарувати домашній декор, адже всі мами люблять вносити затишок в оселю.

Подарунок для мами на 8 березня

  • Креативні подарунки для коханих жінок також найкраще зробити іменними чи унікальними. Таким чином ви не тільки одночасно подаруєте щось практичне чи бажане, але й чудово продемонструєте, яка особлива ця жінка для вас є. Цікавою ідеєю стане романтична вечеря, але не просто вдома на кухні, а в декорованому приміщенні: об’ємні букви, підвісні та дзеркальні конструкції, зроблений на замовлення фотобанер, який слугуватиме фоном для селфі. А для креативних жінок, які люблять робити щось цікаве своїми руками можна придбати подарунковий сертифікат на декор у нас.

Креативні подарунки для дівчат

  • Жінки-колеги – ці представниці прекрасної статі також не повинні залишитися без уваги. Для колег по роботі подарунок на 8 березня найчастіше є символічним сувеніром в поєднанні з квітами. Ми радимо звернути уваги на листівки та подарунки з дерева: підставки під горнятко, шкатулки, різні фігурки, з гравіруванням лого компанії або ініціалами. Для компаній, ресторанів, торгових центрів, які бажають привітати жінок з 8 березня, можна облаштувати декоровану зону: замовити виготовлення об’ємних букв і цифр (наприклад, вітаємо з 8 березня), декорувати їх квітами, кульками, тощо.

подарунок на 8 березня

Якщо аналізувати джерела з порадами щодо подарунку, найчастіше зустрічаються варіанти: косметика, парфумерія, одяг чи білизна, прикраси, солодощі, квіти. Навіть, якщо ви достеменно знаєте, що хоче ваша мама, дівчина, дружина чи колега на 8 березня, разом з Маніфік Декор Ви завжди маєте шанс креативно й оригінально цей подарунок декорувати, оформити, надаючи йому цим індивідуальності й унікальності. Повірте кожна жінка оцінить цікавий подарунок, зроблений на замовлення, індивідуально для неї, з ініціалами чи привітальними словами. Навіть букет квітів зараз можна перетворити на справжній витвір мистецтва: привітання чи окремі фрази виконані як топери, таблички, дерев’яні надписи, хештеги.

Подарунки для колег жінок з дерева на 8 березня

Головне проявити бажання зробити щось особливе до Міжнародного Жіночого дня, 8 березня. Якщо Ви маєте сумніви, Ви завжди можете звернутися до Маніфік Декор,  по консультацію, наші фахівці допоможуть обрати саме той оригінальний подарунок на 8 березня, який подарує миті щастя жінкам.

Галерея

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

Залишились Запитання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити консультацію
+38 096 431 65 65
+38 050 431 65 65
Manificdecor@ukr.net
Львів, вул. Рудненська 14а