bool(false) Ваше стильне весілля - виготовлення декору Manific Decor bool(false)

Ваше стильне весілля з Manific Decor

Весілля без декорація як картина без рами, або ще раз про весільний декор

Кожна закохана пара прагне, щоб день їхнього весілля чи шлюбу був винятковим та незабутнім. І, звичайно, це не обмежується лише вибором сукні чи зачіски. Адже декорації на весіллі – це як, скажімо, рамка для картини. Вона додає довершеності кожному витвору мистецтва. А від того як правильно буде підібране оздоблення, і  залежатиме на скільки виграшно, чи навпаки пригнічено виглядатиме об’єкт.

Весільні запрошення

Навіщо потрібен весільний декор?

Звичайно, що можна сперечатися, що декорування весілля  не є обов’язковим.  І ви будете праві. Одружитись ви зможете не залежно від того, чи будуть на вас смокінг і плаття, з пишним святкуванням після розпису, чи, можливо, джинси і… джинси, з квитками кишені на подорож у місце мрії. Але, якщо ви все ж вирішили організовувати весілля  «по-дорослому», тоді вартує дуже ретельно все обдумати. І вам в нагоді стануть поради від Маніфік Декор, компанії-виробника весільного декору будь-якого рівня складності

Що потрібно знати про весільний декор? Які бувають весільні декорації?

  • Декор весільного залу і приміщення загалом. Вибір весільного тематичного декору на стільки не обмежений, що розігнатись у вас буде можливість на стільки, на скільки вистачить фантазії і, звичайно, гаманця. Бо все ж таке задоволення, як організація весілля, не є з дешевих, особливо, якщо звертатись за послугами до декоратора весілля. А до таких професіоналів таки варто звертатись, позаяк справа декорування не така проста, як може видатись на перший погляд. Варто також пам’ятати, що декорування весільного залу, столів для молодят та гостей, фуршетних столів, кенді бару – справа маштабна і потребує знань і досвіду.  Запрошення, листівки, номерки столів,  фотобанери, таблички і найрізноманітніші аксесуари повинні бути витримані в одному стилі і гармонійно  перекликатись з убранням молодят і дещо, навіть, з їх характером.

Декор весільного залу і приміщення загалом

  • Виїзні церемонії. Те ж саме стосується і декорування церемоній на виїзді. Декор і стилістика весільної зали і місця проведення шлюбної церемонії повинні співпадати. До того ж, не забуваймо, що світлини з вашого весілля теж багато в чому залежатимуть від декорування приміщення, а не лише від фотографа.

Виїзні церемонії

  • Фотографії та декор, де тут зв’язок? А зв’язок скажемо таки просто нерозривний. Погодьтесь, яким гуру і професіоналом не був би фотограф, важко зробити гарну фотографію на тлі столів з  салатами чи стіни з позолотою завішаною кульками, на кшталт шкільного випускного в столові тої ж таки школи. Ну хіба, що ви організовуєте тематичне весілля у стилі 90-х. З цього робимо висновок, що варто подбати і про так звану фотозону, оформити її можна об’ємними буквами, ініціалами, весільними датами, хештегами, дзеркальними конструкціями чи в стилі еко, з деревини.

Фотозона на весілля з дзеркальними конструкціями

  • Запрошення і листівки. Виявляється – це також частина декору. Окрему увагу варто приділити оформленню запрошень чи карток з іменами гостей та побажаннями. Часом це бувають просто таки витвори мистецтва.  Також варто не забути про номерки для столів, які цього року модно робити дзеркальними. До речі, згадалося, що саме запрошення і листівки, особливо якщо вони виконані стильно, найчастіше залишаються у гостей на згадку про ваш шлюб і, можливо, довгі роки житимуть десь в їхніх скриньках, книжках чи шухлядках. Можливо і ви, як автор статті, маєте таку скриньку особливих спогадів, та кожного разу, коли випадково на них натрапляєте –  це завжди викликає теплий спогад.

Запрошення на весілля

Наостанок, навіщо декоратор весілля?

Декорування весілля і шлюбу задача об’ємна та не з простих. Тому, якщо ви не є дизайнером, все ж краще звернутись до декоратора та координатора весілля, котрі мають до того хист. Практика показує, що навіть оплачуючи послугу декоратора весілля, ви все-одно заощаджуєте. Як? Вам не доведеться двічі переробляти декор, мучитися дилемою вибору між кольорами і доплачувати за швидке виконання декорацій на весілля, поки ви думали, що обрати. А клопоту перед весіллям вам і так вистачить, не сумнівайтесь. Тому краще приділіть більше уваги собі та близьким.

І головне, пам’ятайте, що найкрасивіша і найцінніша прикраса це та, яку не купиш за жодні гроші, і котра живе у ваших серцях, проявляючись у любові і взаємоповазі.

Весільні арки

Галерея

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

Залишились Запитання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити консультацію
+38 096 431 65 65
+38 050 431 65 65
Manificdecor@ukr.net
Львів, вул. Рудненська 14а