bool(false) Світлові декорації від Маніфік Декор: бути оригінальним - просто - виготовлення декору Manific Decor bool(false)

Світлові декорації від Маніфік Декор: бути оригінальним – просто!

Ще 10 років тому різноманітні декорації, фотозони чи тематичні конструкції на весіллях чи інших святкуваннях були чимось дивовижним і цікавим. Сьогодні поняття святкові декорації, весільний чи новорічний декор вже не дивне явище, скоріше за все це як  “must have” будь-якої урочистості. І, здається часом, що здивувати можна тільки чимось особливим, ексклюзивним та зробленим на замовлення. Компанія Маніфік Декор завжди зацікавлена у виготовленні декорацій та елементів декору незвичайних та креативних, щоб уся команда проявила свій талант та доклала зусиль для досягнення поставленої цілі. Найбільше наша численна команда дизайнерів та працівників виробництва полюбляє задачі зі світловими декораціями – на рахунку Маніфік Декор навіть є виконання динамічних (рухомих) світлових декорацій.

Світлові декорації фотозон від Маніфік Декор

Чому варто обирати світлові декорації?

Те, що світлові декорації на весілля, день народження, новий рік, хрестини чи будь-які інші урочистості – це однозначний тренд 2018 року, ще не означає що потрібно одразу замовити та купити декор з освітленням. Потрібно зважити та проаналізувати переваги, які допоможуть прийняти рішення замовити світловий декор.

Вам однозначно потрібні світлові декорації, якщо:

  • ви прагнете креативних рішень та оригінальності у виготовленні декору;
  • хочеться здивувати гостей нестандартним підходом у виборі декорацій;
  • вам подобаються декорації із дерева і Ви бажаєте доповнити їх легкою ілюмінацією.
  • у вас на меті є створення особливої атмосфери, розширення простору та наповнення його легким сяйвом.

Світлові декорації на весілля

Які бувають світлові декорації?

Найчастіше світловий декор зустрічається у вигляді об’ємних букв з лампочками, але це не єдиний спосіб виконання світлового декору.

  • Логотипи, назви, символіка з освітленням здатні змінити будь-який корпоратив
  • Об’ємні букви, дати, імена чи ініціали, хештеги, серця, топери іменні, як ви вже здогадалися – це атрибути весілля, а з ілюмінацією, весільний декор стане незабутнім.
  • Улюблені мультиплікаційні герої, об’ємні фігури з освітленням приведуть в захоплення усіх без винятку дітей та батьків на дитячому святі.
  • Ялинки, зірочки, сніжинки та інші світлові 3д фігури – це однозначно успішна ідея для новорічного декору.

 

світлові декорації

В Маніфік Декор Ви завжди можете замовити світлові декорації (декор з освітленням) будь-якого рівня складності чи дизайну за вашими ескізами чи нашими варіантами з напрацьованої бази. Наявність власного виробництва, широкий вибір матеріалів для виготовлення декорацій дарують нам можливості творити справжні дива для організації ваших свят та урочистих подій.  При потребі можлива допомога декоратора.

Запаліть своє свято разом із світловими декораціями від Manific Decor!!!

Галерея

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

Залишились Запитання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити консультацію
+38 096 431 65 65
+38 050 431 65 65
Manificdecor@ukr.net
Львів, вул. Рудненська 14а