bool(false) Декорування весільного залу - створіть свій неповторний стиль - Manific Decor bool(false)

Декорування весільного залу – створіть свій неповторний стиль

Весільні клопоти вважають приємним заняттям, яке наповнене щасливими емоціями та передчуттям майбутньої події. Та, насправді, ці здавалося б приємні клопоти часом переростають у страшний сон молодят. А чому? Буває, що часу на підготовку виділяють мало, так це вагома причина! А буває, що до молодої пари, яка планує святкувати день свого весілля ніяк не приходить муза і вони не можуть обрати концепцію, стиль, колористику заходу. Тут головне не панікувати, потрібно гортати журнали, дивитися фото в мережі та шукати, шукати і ще раз шукати ту саму ідею, яка Вас надихне на ідеї оформлення свята, декорування весільного залу та інших важливих моментів. Також можна скористатися допомогою декораторів, які нададуть Вам безліч цікавих ідей.

У попередній статті, ми розглядали основні тренди 2017 року в організації весілля, де розглядали якими способами можна зробити своє свято унікальним, використовуючи прості поради.

Ми засвоїли, що цього року в тренді витончена простота, яка наповнена сімейним затишком.

Сьогодні ми присвятимо статтю питанням:

  • якими мають бути декорації весільного залу?
  • як оформити стіл молодят та гостей?
  • як влаштувати фотозону?
  • які матеріали використовувати для декорацій?

Аналізуючи знов ж таки трендові поради 2017 року, маємо на увазі, що у кольорових гамах зараз використовуються гармонійні поєднання декількох кольорів, а не один колір-домінант. На справді, це хороша ідея, вона додає ніжності і легкості дизайну інтер’єру весільного залу.

Отже, розглянемо основні ідеї, де вдало і, головне, гармонійно можна зробити кольорові акценти. Це можуть бути: весільна арка, стіл молодят, столи для гостей та фотозона, якій особливо потрібно приділити увагу, адже фотознімки будуть переглядатися не один раз.

Весільні арки

Найперше, слід обдумати, як облаштувати місце, де молодята будуть зустрічати гостей і приймати подарунки. Гарною ідеєю, яка гармонійно розпочне дивувати Ваших гостей, стане декорована весільна арка чи гарно оздоблений столик при вході в зал.  Наперед подумайте про замовлення декорованих коробочок для конвертів, оригінальних ваз для квітів, свічок, різних фраз з об’ємних букв і цифр (слово “весілля” на різних мовах, ініціали молодят чи дату весілля) тощо усе це важливі деталі. До речі, ось тут можна одразу зробити перші фотознімки з гостями, які по черзі підходять привітати молодят. Використовуйте обрані кольори в декораціях, які можна легко замовити в Маніфік Декор, обираючи уже готові рішення чи надаючи свій ескіз.

Далі справа за декоруванням безпосередньо весільного залу. Тут ми продовжуємо дотримуватися концепції та стилістики. Заглиблюватися у різноманіття стилів, в яких можна організувати весілля просто нескінченна кількість: починаючи від традиційного українського, рухаючись по традиціям різних країн ( це і ковбойське свято, і венеціанський карнавал, і шарм французського провансу і так далі, далі і далі…). Якщо важко обрати, які саме елементи декору обрати, розпочніть з декорування столу для молодят, розповсюджуючи цей стиль далі на столи для гостей і по всьому залу. Канделябри з оригінальними свічками, прикрашені квітами, рамки зі світлинами молодят до весілля, посуд кольору, обраного для весілля, цікаво оформлені номерки столів для гостей чи таблички до страв на фуршетних столах, різноманітні елементи декору, додатково нададуть родзинку в декорування – і це тільки вершина айсбергу ідей декору. Але варто переглянути фото готових рішень, як обов’язково народиться Ваша особлива ідея і справа піде легко.

Весільні столи

Фотозона – ця ідея в моді вже не перший рік, але чи не геніальна ідея, як Ви гадаєте? Відтепер не потрібно шукати пам’ятник, затишний куточок чи гарний кущ, щоб зробити фото з гостями, а варто лише замовити роздрук оригінального банера або виготовлення об’ємних літер, поставити дошку і видати гостям крейду чи навіть облаштувати справжню фотобудку – і фото будуть незабутні. Спеціалісти Маніфік Декор радять приділити особливу увагу декоруванню фотозони, адже, переглядаючи світлини після весілля це місце найчастіше зустрічатиметься, і тут важливі деталі.

Який стиль весілля Ви б не обрали, які б ідеї не спадали Вам на думку, реалізація та втілення їх у життя не можлива без якісних матеріалів та надійної компанії, яка виготовить Ваше замовлення. Компанія Маніфік Декор гарантує Вам, що використовуючи лише найякіснішу сировину та сучасні технології, наші професіонали виконають Ваше замовлення по декору швидко, якісно та за помірну ціну.  Відвідайте наш сайт і обирайте декор своєї мрії, а, якщо у Вас є труднощі з вибором, замовляйте консультацію і наші спеціалісти радо допоможуть Вам.

Весільні фотозони

Галерея

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

Залишились Запитання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити консультацію
+38 096 431 65 65
+38 050 431 65 65
Manificdecor@ukr.net
Львів, вул. Рудненська 14а