bool(false) Новорічний декор для ресторанів та готелей - ідеї декору в деталях - виготовлення декору Manific Decor bool(false)

Новорічний декор для ресторанів та готелей – ідеї декору в деталях

Період підготовки до Нового Року – це пора, коли можна з впевненістю сказати, що радіють всі: дорослі і діти. Коли ж іще випаде можливість, так би мовити, “впасти” у дитинство і майструвати новорічний декор, купувати ялинкові іграшки, прикраси, гірлянди! А ще це пора, коли працівники усіх професій, можуть взяти участь у декоруванні приміщення до Нового Року та Різдва.

Усі ми, гуляючи містом, бачимо як чудово виглядають новорічні декорації, якими прикрашені вітрини магазинів, готелі, ресторани та усі без винятку торгові центри.

Компанія Маніфік Декор щорічно виготовляє тисячі екземплярів новорічного декору і точно знає, що саме виграшно виглядатиме саме у Вашому магазині, готелі, ресторані, та будь-якому іншому закладі.

Новорічний декор для ресторанів

Ми вже торкалися теми новорічного декору для вітрин магазинів у попередніх статтях, та зараз торкнемося ідей новорічного декору для ресторанів, готелів та кафе, салонів краси, та усім, хто хоче гарно прикрасити приміщення до свят. Для приміщень, які не мають своїх вітрин, важливо правильно зробити акцент на внутрішній декор, що допоможе привернути увагу та подарувати естетичне задоволення Вашим клієнтам. Отже, розглянемо новорічний декор в деталях, який можна купити чи індивідуально замовити в Маніфік Декор:

  • Сніжинки з пінопласту, а також інші фігури з пінопласту у будь-якому кольорі та розмірі.
  • 3Д фігури з пінопласту, дерева, МДФ та навіть акрилу ( фігурки собак, як символу 2017 року, ялинки, санчата, олені, сніговики, казкові та мультиплікаційні герої) у будь-якому кольорі та розмірі.
  • Подарункові коробки з дерева, найрізноманітніші варіанти маленьких сніжинок, ялинок чи фігурок з дерева, які будуть чудовими подарунками для гостей закладу чи постійних клієнтів.

Новорічний декор для готелів

Найголовнішого перевагою новорічного декору від Маніфік Декор стане послуга лазерної порізки та гравіювання. Таким чином усі елементи новорічних декорацій легко можна забрендувати, нанести лого чи зробити іменними. Такий хід однозначно буде сприйнято позитивно, навіть найвибагливішим відвідувачам Вашого закладу.

Також обов’язково зробіть акцент на головний атрибут Нового Року – ялинку так, щоб відвідувачі не лише милувалися нею, а і могли гарно зробити фотографію! Прикраси та іграшки для ялинки також виготовляє наша компанія. Можливо, подумайте над влаштуванням цікавої новорічної фотозони чи навіть фотобудки, якщо дозволяє простір. Відвідувачі у період новорічних свят однозначно захочуть поринути у дитинство і залишити гарний спогад.  Ну і, звісно, не забувайте зберігати стиль в декоруванні приміщення та ялинки, усе має бути в одній кольоровій гаммі, а забрендовані елементи декору, однозначно внесуть індивідуальність у Ваш новорічний декор.

Галерея

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

Залишились Запитання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити консультацію
+38 096 431 65 65
+38 050 431 65 65
Manificdecor@ukr.net
Львів, вул. Рудненська 14а