bool(false) Що варто знати про романтичні ідеї декору до Дня Святого Валентина - виготовлення декору Manific Decor bool(false)

Що варто знати про романтичні ідеї декору до Дня Святого Валентина?

Минає перший тиждень лютого, а це свідчить про те, що на підготовку декору до Дня Закоханих лишається зовсім обмаль часу. Потрібно переходити від стадії пошуку ідей до їх втілення в реальність. Компанія Маніфік Декор добре знається на виготовленні елементів декору на будь-який смак, тому, не витрачаючи часу одразу переходимо до корисних порад, як зробити романтичний декор на день святого валентина, а також ідеї оформлення подарунків для ваших коханих – оригінальні та, що важливо, ексклюзивні.

Розділимо статтю умовно на дві частини:

 • Як виконати декор приміщення.
 • Як зробити подарунки оригінальними.

Отже, що важливо у декоруванні приміщення до Дня Валентина? Ідея повинна бути не тільки оригінальною, але й індивідуальною для закоханої пари. Це означає, що окрім сердечок і амурів,  потрібно використовувати ініціали, фото та різноманітні пам’ятні та символічні речі, які створять унікальну романтичну атмосферу та подарують незабутні емоції.

декор приміщення до Дня Валентина

Маніфік Декор підготував 5 оригінальних ідей декору приміщення до Дня Валентина:

 • Об’ємні ініціали, імена та хештеги з пінопласту, дерева чи паперу. Візьміть за основу ідею виготовлення декору з  об’ємних літер. Це чудова ідея для фотозони та облаштування місця для романтичної вечері, якщо часу обмаль на виготовлення декору власними руками. Маніфік Декор виготовить для Вас такий декор вже від 6 годин після узгодження матеріалу і кольору.
 • Гірлянда чи прапорці. Найперше на думку спадає гірлянда з сердечок – і  це зовсім не означає, що це банально. День Валентина – це такий день –  ода коханню і сердечкам. Хіба, що звичайні паперові серця можна замінити на об’ємні серця з пінопласту, які також можна замовити в Маніфік Декор, будь-якого розміру та кольору. До речі, їх можна пізніше власноруч декорувати  мереживом, перлинами, ґудзиками, камінчиками, бісером, тощо. Окрім сердець до гірлянди можна додати мімішних амурчиків, ваші сумісні фото, квитки з концертів, футболу чи кіно, які ви відвідували в двох, чи інші речі, які нагадуватимуть про щасливі моменти удвох.

романтичні елементи декору

 

 • Солодощі чи інші страви. Ні, це не ідея сервіровки столу,  це ідея, як різні смаколики можуть стати елементом декору приміщення. Тут важливо придумати, як це оформити оригінально. Варіантів безліч, які можна замовити готовими: тортик з вашим фото чи романтичним надписом, макаруни, капкейки; та варіанти, які можна втілити власноруч: печиво чи кекси з передбаченням чи побажанням, тощо.
 • Пелюстки троянд. Тут, мабуть, не потрібно заглиблюватися, просто продумайте, де вони вигідно доповнять ваш романтичний декор.
 • Подушки чи одяг з вашим фото чи ініціалами.  Це одночасно і елемент декору, і ідея для фотографій, і подарунок. Таке собі 3 в 1.
 • Ідея бонус! Можна, як то кажуть, вбити усіх зайців і замовити виготовлення фотобанеру. Спеціалісти Маніфік Декор допоможуть вам створити унікальний дизайн та умістити побажання, фото, пам’ятні дати чи інші графічні елементи на ваш смак на одному плакаті, який ви потім облаштуєте як фотозону чи місце для вечері при свічках. Також пригадалися надувні кульки у формі сердець, які можна додати до такого декору, особливо надуті гелієм.

декор до валентина

Беріть ідеї від Маніфік Декор на озброєння, під’єднюйте фантазію та створіть свій ідеальний декор до Дня Закоханих.

Що стосується оригінальних подарунків до Дня Закоханих, важливо, щоб вони були виготовлені власноруч, або хоча б на основі ваших ідей. Мабуть, вже нікому нецікаво отримувати банально запаковані подарунки у папір з сердечками ( у кращому випадку).

Що можна замовити в Маніфік Декор,  щоб оформити чи додати до подарунка на День Валентина?

 1. Листівки та привітальні “валентинки”, виготовлені на замовлення будь-якої форми чи візерунка за допомогою лазерної порізки.
 2. Коробочки та скриньки з дерева будь-якого дизайну, можливе лазерне нанесення ініціалів, дати чи привітання.
 3. Дерев’яні фігури та 3д фігури (серця, ангелики чи амурчики, тощо).
 4. Топпери. В кожної закоханої пари знайдуться слова, які означають для них більше 1000 слів привітань у готових листівках.

Ідеї декору до св.Валентина

Ми віримо, що зараз у вас з’явилося безліч ідей, які потрібно втілити в життя, якомога швидше, щоб створити свій ідеальний декор до Дня Закохани вчасно, а також подбати про оформлення подарунка, щоб пам’ять про нього лишилася на довгі роки. Наша компанія гарантує швидке та якісне виконанання вашого замовлення, завдяки сучасним технологіям та надійним матеріалам.

Зробіть ваше індивідуальне замовлення романтичного декору в Маніфік Декор вже зараз, та додайте нову сторінку емоцій, а пізніше приємних спогадів у вашу особисту історію кохання!!!

Галерея

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

Залишились Запитання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити консультацію
+38 096 431 65 65
+38 050 431 65 65
Manificdecor@ukr.net
Львів, вул. Рудненська 14а