bool(false) Ексклюзивні дерев'яні іграшки для дітей - виготовлення декору Manific Decor bool(false)

Ексклюзивні дерев’яні іграшки для Ваших дітей виготовляє Manific Decor

Зараз, у період активної підготовки подарунків для дітей до свята Святого Миколая та Нового року, усе більше батьків звертають свою увагу на іграшки з дерева. Це не тільки модне віяння, але й усвідомлений крок в сторону здорового майбутнього своїх дітей. Сумнівні вироби з пластмаси, які покриті незрозумілої якості фарбами, наповнені дрібними деталями, викликають все більше недовіру серед дорослих, які дбають за свою малечу.

Дерев’яні іграшки для дітей – це не новинка на ринку іграшок, і не якійсь маркетинговий хід, а досвід багатьох поколінь наших пращурів.

Деревина – це абсолютно екологічний та гігієнічний матеріал, який насичений енергетикою землі, сонця та повітря, та може бути використаний для нескінченої безлічі варіантів дерев’яних іграшок. Основна перевага таких дерев’яних іграшок для дітей – це дбайливий масаж маленьких пальчиків, який не тільки розслабляє та знімає напругу, але й розвиває дрібну моторику, що пришвидшує розвиток дитини у будь-якому віці. Іграшки з дерева можуть бути розвиваючі або декоративні. До розвиваючих іграшок з дерева відносять пірамідки, пазли, кубики, рахівниці, лабіринти, конструктори, тощо. Декоративними іграшками з деревини можуть стати виготовлені на замовлення фігурки улюблених героїв казок чи мультфільмів, фігурки тварин, ляльки, машинки  та багато інших варіантів.

Розвиваючі іграшки з дерева

Manific Decor – компанія, яка в першу чергу ставить інтереси своїх клієнтів, а від того піклування про здоров’я дітей також є важливим завданням.

Ми виготовляємо будь-який декор та різні вироби з дерева, тому дитячі іграшки не виключення. Зараз у період підготовки до святкування Нового року актуальними варіантами стануть дерев’яні сніжинки та різноманітні фігурки (дерев’яна ялиночка, сніговики, олені з санчатами, дід мороз та снігурочка, кулі), також можна замовити виготовлення декоративних дерев’яних скриньок для подарунків.

Найголовнішими перевагами дерев’яних іграшок для дітей за індивідуальними ескізами в Маніфік Декор є наступні:

  • Унікальність та неповторність.
  • Впевненність у якості матеріалу.
  • Можливість зробити привітальні та пам’ятні надписи за допомогою гравіювання.
  • Вибір розміру, кольору, фактури та інших параметрів до власних потреб.
  • Швидкі терміни виконання.

Дерев’яні іграшки для дітей від Manific Decor – це ваш особистий внесок у здоров’я майбутніх поколінь!

Галерея

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

Залишились Запитання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити консультацію
+38 096 431 65 65
+38 050 431 65 65
Manificdecor@ukr.net
Львів, вул. Рудненська 14а