bool(false) Готуємо новорічний декор: сніжинки з дерева - виготовлення декору Manific Decor bool(false)

Готуємо новорічний декор: сніжинки з дерева

Підготовка до Нового Року однозначно відноситься до справ, які можна назвати “приємні клопоти”. Ми обираємо ялинкові прикраси, дощик, ліхтарики та гірлянди; вибираємо святкові костюми та складаємо меню новорічних страв. Усі ці активності наповнені радісним очікування свят, веселощів та неодмінно позитивних емоцій.

Щороку хочеться змінювати щось у декоруванні ялинки та приміщення, де святкуватиметься Новий Рік. Якщо Вам хочеться свіжих та оригінальних ідей, спробуйте купити чи замовити новорічний, а навіть і зробити своїми руками, декор з дерева.  Ідея виготовлення тематичних декорацій та подарунків з дерева набуває шаленої популярності у цілому світі і це не дивно, адже такий матеріал як дерево має безсумнівні переваги:

 • доступність та екологічна чистота матеріалу;
 • широка сфера застосування;
 • естетичний вигляд готового виробу;
 • можливість скріплення деталей без клею та інших шкідливих речовин;
 • помірні ціни.

5 найцікавіших ідей виготовлення сніжинок з дерева

Сніжинки з дерева, як їх зробити та як це виглядає?

Для тих, хто не бачив сніжинок з дерева, сама ідея може здатися дивакуватою, але варто їх побачити – думка одразу змінюється. Варіантів виконання сніжинок з дерева безліч і усі вони оригінальні та цікаві, а деякі з них надзвичайно креативні.

5 найцікавіших ідей виготовлення сніжинок з дерева

  • Перше місце по праву належить 3д сніжинкам з дерева. Вони можуть бути будь-якого розміру, кольору та дизайну, та їх легко купити чи замовити в Маніфік Декор та отримати чудовий новорічний декор або подарунок вже від 6 годин.

3д сніжинки з дерева

  • Сніжинка з ниток на дерев’яній основі. Вам потрібно нанести бажаний візерунок на дощечку, забити цвяшки через приблизно однакові проміжки,а пізніше натягнути нитку бажаного кольору, обертаючи її навколо цих цвяхів, створюючи ажурне плетіння.

Сніжинка з ниток на дерев'яній основі

  • Намальована сніжинка на дерев’яній основі. Якщо попередня ідея виявилася непосильною, можна легко намалювати чи наклеїти сніжинку на дощечці. Цікаво і просто.

Намальована сніжинка на дерев'яній основі

  • Сніжинки на зрубі гілки. Можна намалювати чи наклеїти, а пізніше декорувати. Також сніжинку можна зробити з гілок, перев’язуючи стрічкою, а пізніше помалювати або декорувати.

Снежинки на срубе ветви

 • Сніжинка з прищіпок. Проста і геніальна водночас ідея, погляньте як гарно виходить.

Сніжинка з прищіпок

Це лише 5 варіантів, а насправді їх набагато більше. Головне, обирати якісні матеріали та, якщо Вам знадобиться допомога у втіленні ідей в реальність, обов’язково скористатися надійним сервісом компанії Маніфік Декор, яка виготовляє усі види декору і не тільки з дерева, а також з пінопласту, фанери, МДФ, текстилю, тощо. Наші спеціалісти реалізують індивідуальне замовлення, а також допоможуть Вам обрати особливий варіант Вашого новорічного декору з уже напрацьованої бази.

Галерея

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

Залишились Запитання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити консультацію
+38 096 431 65 65
+38 050 431 65 65
Manificdecor@ukr.net
Львів, вул. Рудненська 14а