bool(false) Новорічні іграшки (прикраси) на ялинку 2018 - виготовлення декору Manific Decor bool(false)

Новорічні іграшки на ялинку. Тренди 2018 Нового Року

Можна годинами говорити про новорічний декор приміщень, квартир, магазинів; про сніжинки і різноманітні фігури з дерева чи пінопласту, які вишукано створюють новорічний інтер’єр, але все-одно кожен в душі асоціює Новий Рік саме з прикрасами для ялинки. Це прекрасне передчуття новорічних чудес живе в кожному ще з самого дитинства.

Які свіжі ідеї новорічних прикрас на ялинку несе нам 2018 рік?

Фахівці Manific Decor радять напередодні Нового Року підготувати оригінальні прикраси для ялинки з дерева чи паперу. Таке собі еко-тренд. Вам здається ця ідея банальною? Не варто поспішати! Такі новорічні іграшки на ялинку можна зробити своїми руками або ж купити заготовки, а після декорувати за своїм смаком, створюючи неповторний стиль новорічного декору.

Чим можна прикрасити ялинку, використовуючи різні матеріали?

  • Новорічні кулі та сніжинки з паперу. Це, напевно, точно самий бюджетний спосіб прикрасити ялинку своїми руками, в хід підуть старі газети, журнали, коробки. Ідеї декорування таких куль Ви легко знайдете в інтернеті. Ну, а як вирізати сніжинки з паперу, ми всі пам’ятаємо зі шкільних років. В Маніфік Декор за допомогою послуги лазерної порізки, паперові сніжинки можуть стати витвором мистецтва.

Новорічні кулі і сніжинки з паперу

  • Новорічні іграшки на ялинку з дерева. Це можуть бути дерев’яні кулі, сніжинки і 3д фігурки героїв різних казок та мультфільмів. Їх можна пізніше забрендувати чи зробити привітальні чи пам’ятні надписи за допомогою гравірування.

Новорічні іграшки на ялинку з дерева

  • Новорічні прикраси з шишок та жолудів. Зібрані своїми руками в лісі, а пізніше прикрашені стрічками, бантиками, блискітками або ж оздоблені в різні кольори шишки чи жолуді точно стануть родзинкою новорічного ялинкового декору.

Новорічні прикраси з шишок

  • Новорічні іграшки з пінопласту. Бюджетний варіант, який завжди порадує чудовим кінцевим результатом. Адже таким ялинковим іграшкам можна надати будь-яку форму, зробити їх різного розміру чи кольору, а також, що саме цікаве – декорувати їх  за своїм бажанням стразами, стрічками, намистинками і т.д.

Новорічні іграшки з пінопласту

Слід зазначити, що прикраси для Нового Року, а також іграшки на ялинку з натуральних матеріалів – це задоволення недешеве, але в Manific Decor Ви легко знайдете “золоту” середину, адже у нас завжди є пропозиції на будь-який смак і фінансові можливості. У нас крім можливості купити новорічні кулі та інші іграшки на ялинку, є варіант виконання індивідуальних замовлень, що однозначно зробить Ваш новорічний декор унікальним і неповторним. Окрім прикрас на ялинку, у нас в асортименті є будь-які варіанти новорічних декорацій з дерева, пінопласту, доступна послуга гравірування та лазерної порізки.

Створіть свій неповторний Новий Рік 2018 з Manific Decor.

Галерея

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

Залишились Запитання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити консультацію
+38 096 431 65 65
+38 050 431 65 65
Manificdecor@ukr.net
Львів, вул. Рудненська 14а