bool(false) Лазерна різка - технології сучасності, які вражають можливостями - виготовлення декору Manific Decor bool(false)

Лазерна різка – технології сучасності, які вражають можливостями

З того дня, як людство винайшло лазер та навчилося застосовувати його у своїх цілях, наше буття вже ніколи не буде таким як раніше. Можливості, які дає нам використання лазеру – колосальні і часто ми просто недооцінюємо всіх переваг.

Компанія Маніфік Декор (Львів) вибрала для свого власного виробництва послугу  лазерна різка вже більше 5 років назад і весь цей час ми не перестаємо дивуватися, які чудові вироби можна створювати за допомогою лазера, а також полегшити своє життя за лічені хвилини.

Дерев'яні топери для торти

Лазерна різка, де її використовувати?

Уявіть, скільки часу потрібно, щоб з фанери вирізати багатогранну, красиву сніжинку, розміром трішки більше долоні? Скільки інструментів потрібно, щоб нанести малюнок, спочатку вирізати грубо, а потім ювелірно випиляти кожний вигин і грань? Скільки 1 робочий день, півдня, година? За допомогою послуги лазерна різка Маніфік Декор зробить для Вас цілу партію таких сніжинок за годину. Точність лазерної різки – до міліметра, завдяки тому, що лазером керує комп’ютер, до якого вноситься дизайн виробу, який потрібно вирізати, а далі справа за сучасним лазерним станком.

Що можна різати лазером?

Можливості лазеру для виготовлення маштабних декорацій, весільного декору, домашнього декору, створення різних фігурних елементів практично безмежні. Легко і швидко на власному виробництві Маніфік Декор ми поріжемо:

 • Акрил, ПВХ
 • Пінопласт, композит
 • Фанера
 • Дерево
 • ДСП, ДВП, МДФ
 • Картон, папір

Також ще однією неоціненною перевагою, якою володіє лазер Маніфік Декор – це нанесення лазерного гравіювання на будь-які готові вироби з дерева, металу, паперу, фанери, акрилу тощо. Послуга гравіювання виробів дає можливість наносити логотипи, надписи, привітання, малюнки, весільні дати (чи інші урочисті дати про ювілей, хрестини, тощо).

Оригінальні коробки для вина

Які найпопулярніші  послуги лазерної різки і гравіювання замовляють наші клієнти?

 1. Зараз триває сезон організації весіль і ми маємо велику кількість запитів на виготовлення весільного декору з фанери, акрилу та дзеркальних поверхонь. Це весільні дати, ініціали молодят (весільні імена), таблички для весільних столів і кенді бару (десертного столу), підставки під торт і солодощі, топери, хештеги, об’ємні букви та слова, шкатулки для грошей, коробочки для грошей та цілі дзеркальні фотозони, які навіть можуть бути рухливими.
 2. Брендовані лазерним гравіюванням різноманітні вироби з дерева чи акрилу для корпоративних подарунків
 3. Декор для кондитерів (кендібари різних форм та дизайну, підставки, таблички, топери, брендовані підставки під торт)
 4. Листівки чи весільні книги привітань, грамоти та пам’ятні подяки, які мають фігурні краї та нанесені лазером пам’ятні імена чи дати.
 5. Сучасний домашній декор: полігональні картини, картини-панно, дерев’яні (пластикові) годинники, декор на стіну.
 6. Багато замовлень на виготовлення окремих елементів декору чи порізка вже готових виробів (зменшення наприклад).

Блокнот та щоденник

Це мабуть лише частина робіт, які вдалося згадати. Маніфік Декор береться за замовлення будь-якого ступеня важкості, завдяки нашим перевагам перед іншими компаніями.

5 переваг Маніфік Декор (Львів), які переконують звернутися до нас:

 1. Власне виробництво, насичене усіми сучасними технологіями та можливостями.
 2. Команда професіоналів, які нададуть вам повний спектр послуг: дизайн, консультації, лазерна порізка, гравіювання, виготовлення декору, підбір кольорової гами, фарбування виробів та навіть оренда готового декору).
 3. Швидке виготовлення та гарантія. Потужності нашого власного виробництва вражають навіть в гарячий сезон, ми виконаємо ваше замовлення до 7 днів.
 4. Широкий вибір напрацьованих дизайнів та готових виробів (наприклад домашній декор, а саме картини та годинники)
 5. Співпраця тільки з надійними виробниками матеріалів для декору, лакофарбових виробів та усією фурнітури, що ми використовуємо для виготовлення декору.

Новомодные объемные слова на фрезерном станке

Переконайтеся у якості послуг Маніфік Декор у Львові і Ви, зателефонуйте нам чи стукайте у соціальні мережі, да можна, до речі, і побачити усі наші витвори мистецтва.

Бажаємо Вам неперевершених ідей декору та якісного втілення їх у життя!

Галерея

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

Залишились Запитання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити консультацію
+38 096 431 65 65
+38 050 431 65 65
Manificdecor@ukr.net
Львів, вул. Рудненська 14а