bool(false) Свіжі ідеї рекламних вивісок - будь попереду конкурентів - виготовлення декору Manific Decor bool(false)

Свіжі ідеї рекламних вивісок – будь попереду конкурентів!

Як ви вважаєте, яка реклама зараз працює? Інтернет-маркетинг, PR, відгуки клієнтів чи зовнішня реклама? Ми в компанії Маніфік Декор переконані, що дієвими можуть бути будь-які способи просування, якщо вони відповідають трендовим течіям, сучасні та виконуються професіоналами, які знають своє діло.

Ми точно знаємо діло в естетичній красі та приверненні уваги, тому сьогодні розповімо Вам про зовнішню рекламу – вивіски, як їх вдало застосувати та, де краще замовити виготовлення рекламних вивісок для бізнесу.

Рекламні вивіски можуть бути стримані і мінімалістичні, у вигляді невеликих табличок, об’ємних букв та слів, а можна зробити великі, яскраві з підсвіткою та навіть неонові, як у Нью Йорку.

Які типи зовнішньої реклами зараз найпопулярніші?

 • Вказівники, таблички (фасадні, офісні, дверні)
 • Щити
 • Штендери
 • Лайт-бокси
 • Панель-кронштейн
 • Об’ємні літери з підсвіткою
 • Установки на дахах
 • Неонова реклама
 • Instagram -візитка, Інставізитка

Як вибрати вигідний варіант зовнішньої реклами серед такої кількості існуючих? Важливо зосередитися і зрозуміти, який ви хочете результат від рекламної вивіски. Маніфік Декор завжди радить клієнтам, які не можуть зосередитися на виборі, подумати над бажаним результатом та потребою вашого бізнесу.

 • Ви хочете, щоб пересічна людина запам’ятала назву вашої компанії/ магазину/ бізнесу, а потім інтуїтивно звернулася при потребі?
 • Ви хочете вразити сміливою, яскравою вивіскою, адже Ваш бізнес теж яскравий і цікавий?
 • Вам потрібно скерувати відвідувача до місця призначення зрозумілим шляхом.
 • Вам потрібно розмістити щит, білборд, лайтбокс з фото та контактами чи адресою, щоб потенційні клієнти самі вийшли на діалог?
 • Потрібно встановити штендери чи інформаційни щит зі стандартною інформацією про послуги чи асортимент, як додатковий чи бюджетний варіант просування бізнесу?

Бачите, питань багато, а відповіді містяться у сутності Вашого бізнесу, що він продає чи пропонує цільовій аудиторії.

На сьогодні найпопулярніша є неонова реклама – її задача утримати увагу та зацікавити пересічного пішохода та закарбуватися у його пам’яті. Це також яскравий елемент та свого роду вказівник, за яким вам буде легко знайти місцезнаходження. Сучасні технології дозволяють виготовляти неонові вивіски усіх можливих кольорів та конструкцій. Компанія Маніфік Декор у Львові виготовляє неонові вивіски з режимом пульсації (світло-динаміка). Перевага неонових рекламних вивісок ще у тому, що строк їх експлуатації та надійність дуже високі.

Об’ємні літери з акрилу, пластику, дерева, оргскла з підсвіткою всередині чи зовні вважаються виправдані за ціною, якістю та результатом, який вони дають.

Лайтбокс та панель-кронштейн вважаються максимально інформативними та, знаходячись на рівні очей досить ефективними у місцях скупчення людей (зупинки транспорту, місця, де можуть утворюватися черги чи масові заходи)

Instagram-візитка, Інставізитка – це супер свіжа та трендова ідея привернути увагу, адже популярність соціальних мереж зараз без перебільшення величезне. Такі візитки роблять для бізнесу, який зареєстрований в Інстаграм, та сторінка просувається смм-спеціалістом чи менеджером, тобто є активною і продає товари та послуги. Багато акаунтів в інстаграм вже створили свій Nametag та активно користуються його популярністю для залучення клієнтів. Виготовляється Instagram-візитка з акрилу, пластику, дерева за допомогою лазерної різки по вашому дизайн-проекту.

Компанія Маніфік Декор у Львові виготовляє різноманітні неонові вивіски, об’ємні вивіски з підсвіткою та без, таблички, вказівники та Інстаграм візитки на своєму власному виробництві за короткий строк з гарантією на результат. Ми пропонуємо послуги дизайнера, створення Вашого логотипу та допомогу у візуалізації вашої реклами. Зверніться до наших менеджерів для безкоштовної консультації по виготовленню рекламних вивісок у Львові.

Галерея

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

Залишились Запитання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити консультацію
+38 096 431 65 65
+38 050 431 65 65
Manificdecor@ukr.net
Львів, вул. Рудненська 14а