bool(false) Лофт чи мінімалізм, а, можливо, техно - ваш стиль інтер'єру від Manific Decor bool(false)

Лофт чи мінімалізм, а, можливо, техно – ваш стиль інтер’єру, а декор від Manific Decor

Помешкання – це особлива зона комфорту та енергії для кожної люди. Це наше джерело сил, натхнення, радісних емоцій… Час, який ми проводимо вдома має  нас надихати та наповнювати ідеями чи навпаки: дарувати спокій та релакс. Усе залежить від ідеї, якою хоче наповнити власник своє житло.

Сучасний інтер’єрний дизайн – це задача з зірочкою для кожного власника помешкання. Важливо правильно обрати стиль та, слідуючи трендам інтер’єрної моди, втілити концепцію в реальність. Обраний стиль житла  вимагає слідуванню певним правилам декорування, щоб результат був неперевершений.

Які стилі помешкання та відповідний декор інтер’єру найбільше обирають сьогодні?

Дизайн та тренди інтер’єрного декору 2020 року наповнилися ідеями минулого року та еволюціонували у свіжі ідеї. Популярні стилі лофт та мінімалізм ще актуальні, проте відступають у своїх класичних варіантах, на їх місце приходять еко-дизайни, скандинавський стиль, та, здається, важко у це повірити – максималізм.

сучасний інтер'єрний дизайн

Декор інтер’єру за правилами стилю лофт

Лофт – це завжди простір, це велика площа помешкання, насичена притаманними цьом стилю акцентам, які найлегше створити за допомогою інтер’єрного декору. Купити готовий декор в стилі loft можна в інтернет-магазинах або замовити виготовлення за індивідуальними ескізами. Найкраще підкреслюють стиль лофт настінний декор та статуетки (фігурки). Настінний декор краще обрати у вигляді вінтажних картин чи яскравих постерів, неонових вивісок, імітацій дорожніх знаків, напрямків руху, назв вулиць, тощо. Статуетки, 3Д-фігури, вази та різноманітні об’ємні букви, таблички однозначно підкреслять стилістику помешкання, здатні зробити вдалий акцент та не перевантажити простір.

Еко-стиль – це найтрендовіший напрямок в інтер`єрному дизайні на сьогодні. Тематика захисту довкілля актуально,  як ніколи. Декор інтер’єру в стилі еко – це жодних натуральних матеріалів – усе лаконічно, з мінімальною обробкою,так би мовити, у первісному вигляді. Найпопулярніші матеріали для еко-декору – це дерево, бамбук, камінь, глина, натуральні тканини, тощо. Кольори максимально натуральні та світлі. Декор для інтер’єру в стилі еко найкраще підкреслити дерев’яним декором – настінні годинники, світильники, полігональні 3д картини, рами для картин.

Декор інтер’єру в стилі мінімалізм може бути найрізноманітнішим, проте має відповідати критеріям мінімалізму. Це лаконічність ідей, практичність та логічне використання кожного сантиметру простору помешкання. Декор в стилі мінімалізм найкраще замовити за індивідуальними ескізами, щоб підкреслити неповторність саме вашого помешкання, а найголовніше – підібрати точно кольорову гамму, фактуру та надати потрібну функціональність кожному предмету декора.

Компанія Manific Decor – лідер на ринку з виготовлення декору для помешкання у будь-якому стилі. Завдяки власному виробництву ми гарантуємо якість, надійність та ексклюзивність. Якщо у вас є ідеї, а їх втілення змушує вас шукати допомогу – скористайтеся консультацією наших менеджерів або послугою дизайнера від Маніфік Декор.

Ваш ідеальний інтер’єрний декор внесе у помешкання потрібний настрій та розставить усі акценти, щоб втілити ідею трендового стилю інтер’єру та додати потрібний вам настрій у житло.

Галерея

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

Залишились Запитання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити консультацію
+38 096 431 65 65
+38 050 431 65 65
Manificdecor@ukr.net
Львів, вул. Рудненська 14а