bool(false) Подарунки для гостей від молодят - залиште спогад про Ваше весілля красиво - виготовлення декору Manific Decor bool(false)

Подарунки для гостей від молодят – залиште спогад про Ваше весілля красиво

Дарувати компліменти гостям на весіллі у вигляді невеличких подарунків – це не тільки чудова ідея подякувати усім близьким та рідним, хто прийшов розділити щастя молодят, а й можливість лишити приємний спогад про подію. Така традиція в Україні з’явилася не так давно, але одразу стала популярною. Такі подарунки також роблять на дні народження, хрестини та інші свята.

Організовуючи весілля, приділіть час, щоб придумати дизайн для оригінального упакування ваших подарунків, а також, яким буде сам подарунок. Це може бути будь-що на Ваш розсуд, до речі, Ви можете замовити елементи декору, спеціальні коробочки, стрічки чи бісер, а подарунки запакувати власноруч – це буде в рази приємніше кожному гостеві.

Свадебные бонбоньерки Макаруны

Які бувають подарунки для гостей на весілля?

  • Бонбоньєрки. На сьогодні цей вид подарунків є найпопулярніший. Для реалізації такої ідеї потрібна красива подарункова коробочка, яка виготовлена або декорована у кольоровій гаммі Вашого весілля або з нанесеними ініціалами молодят. В середину такої коробочки кладуть солодощі. Однією з варіацій є виготовлені на замовлення кольорові шоколадки, цукрки, на які наносять малюнки чи ініціали молодят. Кладуть готові бонбоньєрки на тарілки для гостей.

Бонбоньерки купити

  • Значки або магніти. Цікава та оригінальна ідея зберегти пам’ять про весілля. Замовте виготовлення оригінальних значків, які можна одразу почепити усім гостям на одяг; або магнітиків на холодильник, які точно гості збережуть на довго. На значках та магнітах, як правило, зображують різні малюнки, фото молодої пари, ініціали, дату весілля.

Значки або магніти на весілля

    • Мило або свічки ручної роботи. Це також ідеї, які зараз на піку популярності. Ви можете навіть пройти  майстер-клас, та навчитися робити це власноруч. Та якщо гостей на весіллі більше ніж 30, тоді Вам однозначно потрібна допомога 🙂 Чому такі подарунки цікаві? По-перше, унікальний дизайн та доступність великої кількості матеріалів для декорування. Усі елементи для декору можна купити або ж замовити за індивідуальними ескізами в Маніфік Декор. По-друге, Ви можете використовувати кольори та стиль в якому організовуєте весілля. По-третє, завдяки ароматичним оліям, подарунок можна зробити не тільки красивим, але і ароматним та корисним. Не забудьте красиво упакувати, додати ініціали та дату весілля.

Купить свадебное мыло

    • Мед / варення або чай. Такий собі спосіб подарувати здоров’я. Головне підібрати оригінальну баночку, красиво її декорувати та не забути про дату весілля, та, звісно, про ініціали молодят.

Бонбоньерки для гостей

  • На останок, оригінальні ідеї для майстрів рукоділля. Дуже приємним компліментом для гостей будуть власноруч зв’язані шкарпетки, рукавички, вишиті невеличкі картинки, тощо. Але ці ідеї потребують натхнення, сил і часу, тому все дуже залежатиме від кількості запрошених та бюджету.

bonbonerki

Якщо Ви плануєте своє грандіозне весілля, скористайтеся можливістю приємно здивувати своїх гостей особливим подарунком, який обов’язково залишить спогад про день, коли створилася Ваша сім’я. Тим більше, як бачимо, що ідей є безліч, навіть, якщо бюджет весілля невеликий. У цій справі важливо проявити фантазію, бажання зробити приємність близьким та рідним. Компанія Маніфік Декор (Manific Decor) допоможе Вам у реалізації Ваших задумів, маючи безліч готових ідей для декору, а також власне виробництво, яке дозволить виготовити будь-яке індивідуальне замовлення.

Галерея

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

Залишились Запитання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити консультацію
+38 096 431 65 65
+38 050 431 65 65
Manificdecor@ukr.net
Львів, вул. Рудненська 14а