bool(false) 5 найуспішніших ідей для організації весілля - виготовлення декору Manific Decor bool(false)

5 найуспішніших ідей для організації весілля від Manific Decor

Усі тренди та новинки колись перестають бути топовими, а на їх місце обов’язково прийдуть нові, свіжі ідеї. Ось і прийшов час відступити від такої популярної ідеї 2013-2017 років: робити весілля у певному стилі. Гасло і девіз 2018 і найближчого майбутнього – весілля у «стилі» поступається місцем стильному весіллю!

Стильне весілля, яке воно?

Стильне весілля

Організувати стильне весільне зовсім не значить, що вже зовсім не потрібно прикрас чи весільного декору, ні, навпаки. Декор відтепер відіграє ще важливішу роль, адже його задача так гармонійно підкреслити атмосферу весілля, щоб відчувався затишок, естетичний комфорт, але при цьому не було надто яскравих акцентів, які б відволікали увагу від пари молодих.

Як зорієнтуватися і бути впевненим, що ви організовуєте весілля правильно?

По-перше, важливо усвідомити, що усі тренди, моди і тенденції – це лише основа для вашої фантазії, по-друге, у Маніфік Декор ви можете отримати консультацію весільного декоратора та забути про усілякі сумніви і, нарешті, по-третє, є безліч джерел як друкованих так і електронних, які надихнуть вас на головну ідею.

5 важливих порад від Маніфік Декор, як влаштувати стильне весілля:

  • Камерність на заміну розкоші. Дуже зручний тред в умовах коливання валюти 🙂 Але тим не менш, зверніть увагу на поради світових організаторів весілля, що зараз дуже актуальний домашній “фльор”.  Досягнути такого ефекту можна тим, що у списках гостей мають бути лише близькі родичі та друзі, а також ввести елементи “hand made” від молодят і гостей: солодощі, оригінальні страви власноруч зроблені подарунки, тощо.

hand made ідеї для весілля

  • Нестандартне місце проведення весілля. Шукайте відкритого простору, заміські садиби, тераси, одним словом – цікаві локації, наприклад, банкетний зал, який має вихід у сад чи, уявіть собі, на дах замість стандартного балкону. Закордоном популярні ідеї використання підвалів, заводів, ферм та навіть театрів.

місце проведення весілля

 

  • Сучасні технології та інновації спішать на допомогу. Зробити ваше весілля незабутнім легко: покажіть міні 3д кіно вашої зустрічі, натягніть біле полотно і зробіть показ слайдів з вашого дитинства, лазерне світлове шоу або влаштуйте місце, де встановіть кольоровий принтер і друкуйте фотографії гостей одразу на весіллі, на додачу можна дарувати одразу рамочку на замовлення для цього фото, з лазерним нанесенням дати та ініціалів молодят.

Лазерна різка

  • Декор і ще раз декор! Легкість конструкцій, оригінальність ідей і головне – баланс між приверненням уваги та легкістю акцентів. В Маніфік Декор для вас запропонують безліч варіантів та варіацій весільного декору з будь-яких матеріалів, усіх кольорів і фактур. Під індивідуальне замовлення, в оренду чи одразу готовий.

весільний декор

  • Атмосфера святкування повинна бути насичена, яскрава та весела. Організатора, музикантів та ведучого вашого весілля потрібно підібрати так, щоб гості з різними смаками та уподобаннями не залишилися без свого подарунка, уваги та улюбленої музики. Продумуйте сценарій разом з ведучим, адже тільки ви знаєте своїх гостей. Їх позитивні емоції та щасливі обличчя зроблять ваше весілля незабутнім + ви отримаєте чудові, заряджені позитив фото.

Виїзні церемонії.

Маніфік Декор бажає вам організувати чудове та незабутнє свято, слухати свою інтуїцію та не забувати про свої смаки та бажання, а у питаннях весільного декору наша компанія стане вірним другом і помічником!

Галерея

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

Залишились Запитання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити консультацію
+38 096 431 65 65
+38 050 431 65 65
Manificdecor@ukr.net
Львів, вул. Рудненська 14а