bool(false) Лазерна порізка та лазерне гравіювання, що є що - виготовлення декору Manific Decor bool(false)

Лазерна порізка та лазерне гравіювання, що є що?

Лазерна порізка – важливий етап у народженні декору на власному виробництві Маніфік Декор. Від того моменту, як ви затвердили макет вашого омріяного декору, розпочинається його цікаве життя на нашому власному виробництві. Одним з відповідальних та важливих етапів є лазерна порізка.

Для Маніфік Декор лазерна порізка – це можливість виготовляти декор бездоганної форми, завдяки точним розрахункам та автоматизованому процесу, ми можемо виконувати найрізноманітніші візерунки та надавати будь-яку форму вашим майбутнім декораціям.

Застосовувати лазерну порізку можна майже для усіх матеріалів: скло, акрил, пластик, дерево, картон, композит, пінопласт та екструдований пінополістирол.

нанесення логотипу

Напопулярніші види декору, виготовленого з допомогою лазерної порізки:

  • Таблички, топери, букви, весільні дати та ініціали молодят
  • Підставки під торти чи інші страви, які готуються на замовлення
  • Вироби з пластику: фігурки, слова, букви, квіти, тощо
  • Запрошення, листівки з паперу за індивідуальними зразками
  • Об’ємні букви з пінопласту, ініціали молодят та інші 3д фігури (сніжинки, зірочки, казкові герої та будь-які інші для організації тематичних фотозон).

Лазерне гравіювання (гравірування) та порізка від Маніфік Декор подарує індивідуальність вашому декору та подарункам

Декор, як такий, сьогодні в нашому житті відіграє важливу роль. Чесно кажучи, важко уявити весілля без хоча б найпростішого весільного декору, ювілей, хрестини або день народження діток без фотозони чи фуршетних столів. Маніфік Декор – це компанія-виробник елементів декору або ж вже готових декорацій для святкувань та для дому, саме тому ми знаємо як декор може змінити атмосферу свята.

Лазерне гравірування

Лазерне гравірування, як важливий етап виготовлення елементів декору.

Лазерне гравіювання (гравіровка) – це важливий етап виготовлення декорацій чи брендування (нанесення логотипу) готових виробів. Процес лазерного гравірування полягає у нанесенні надпису, малюнку, логотипу на вироби з металу, дерева, скла та пластика.

Маніфік Декор надає послугу лазерного гравірування вже багато років і має суттєвий досвід в цій області. Найчастіше лазерне гравірування варто застосовувати у випадках коли:

  • Потрібно забрендувати речі щоденного вжитку (ручки, блокноти, тощо), корпоративні подарунки чи акційні товари.
  • Нанести унікальну назву закладу харчування на посуд, підноси, чашки, тощо. Наприклад нанести назву піцерії на дерев’яні підставки для піци.
  • Зробити унікальні надписи чи привітання на подарунках до ювілею, дня народження, хрестин чи річниці весілля.
  • Потрібно виготовити логотип чи рекламну вивіску і зробити на ній певний надпис.

Напопулярніші види декору

Маніфік Декор виготовить для вас декор будь-якого рівня складності за мінімальні строки, адже наявність власного виробництва – це маленький секрет нашого успіху, а також відданість принципу виготовлення лише якісного та бездоганного декору для вас за нашими чи вашими екскізами.

Галерея

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

Залишились Запитання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити консультацію
+38 096 431 65 65
+38 050 431 65 65
Manificdecor@ukr.net
Львів, вул. Рудненська 14а