bool(false) Подарункові упаковки (корпоративні, весільні, на день народження) - виготовлення від Manific Decor bool(false)

Подарункові упаковки (корпоративні, весільні, на день народження) від Manific Decor – ваш секрет успіху

Подарунок для наших близьких та рідних, колег по роботі, подарунок на весілля, хрестини, уродини чи ювілей – це завжди привід хвилювань. Ми однозначно усі проходимо 3 стадії перед вручення майбутнього подарунку:

 • хвилювання що саме подарувати
 • вибір виробника чи магазину, інтернет-ресурсу, де будемо замовляти чи купувати безпосередньо подарунок
 • пакування та дизайн подарункової упаковки.

Ми не знаємо як Ви, але клієнти Маніфік Декор найчастіше ніяковіють перед 3 кроком. Саме подарункові упаковки виявляються найважчою проблемою. Чому саме?

Мабуть, усе просто, як приказки, які нам кажуть, що зустрічають по одягу … тощо та “ніколи немає другого шансу зробити перше враження”. Згідні?

матеріали для подарункових упаковок

Які бувають матеріали для подарункових упаковок?

Перш ніж давати поради, що саме обрати Вам, залежно від оказії, пропонуємо  ознайомитися з матеріалами для упаковки, якi пропонує Маніфік Декор (Львів):

 • Упаковки з паперу, картону
 • Дерев’яні коробки, футляри, шкатулки
 • Подарункові упаковки з пластику
 • Пакування з логотипом, написом, привітаннями
 • Лазерне гравірування та порізка паперу та пластику за вашим дизайном
 • Таблички, топери
 • Дерев’яні підставки під випічку, торти та кондитерські вироби
 • Медальниці, палітурки та обкладинки для книги привітань

Подарункова упаковка для корпоративного подарунку

Подарункова упаковка для корпоративного подарунку

Коли ідеться про подарункове упакування для корпоративного подарунку чи подарунку директору чи керівнику, звісно подарункова упаковка має бути ексклюзивна. Які можуть бути виграшні ідеї для такого упакування? Найперше, важливо розуміти, що упаковка для подарунку буде залежати від самого подарунку, як би це банально не звучало. Розмір коробки та, власне, подарунок будуть грати роль у виборі матеріалів для пакування.

 • На що варто звернути увагу, так це на медальниці та палітурки для книги привітань. Найчастіше ці елементи виконуються з дерева та прикрашаються гравіюванням у вигляді пам’ятних написів.
 • Дерев’яні коробочки, шкатулки з гравіюванням та різьбленням для невеликих та середніх подарунків (ювелірні прикраси, гроші, тощо)
 • Упаковка з паперу, картону та пластику за вашими індивідуальними розмірами, кольором та дизайном з написами, гравіюванням чи іншими декоративними елементами.

Подарункова упаковка для подарунку на весілля

Подарункова упаковка для подарунку на весілля

Традиція дарувати власне подарунки на весілля менш популярна ніж гроші та квіти, проте актуальна, тому розберемо виграшні варіанти весільна упаковка подарунків:

 • Упаковки з паперу, картону для об’ємних подарунків (посуд, техніка, тощо)
 • Дерев’яні коробки, футляри, шкатулки для грошей з різьбленням
 • Подарункові упаковки з пластику чи дзеркальною поверхнею
 • Лазерне гравірування та порізка паперу та пластику за вашим дизайном
 • Таблички, топери як додаток до подарунку
 • Дерев’яні підставки під випічку, торти та кондитерські вироби
 • Палітурки та обкладинки для книги привітань з різьбленням та гравіюванням

Незалежно, яке упакування для подарунку на весілля ви оберете, важливо замовити гравіювання чи різьблення з датою весілля та ініціалами молодят, тоді таке пакування стане памятним. Найголовніше у підготовці подарунку для молодят є те, що дата весілля відома деколи аж за півроку, і у вас є час придумати оригінальний подарунок і оформити його у ексклюзивну подарункову упаковку від Маніфік Декор. Ми пропонуємо послуги власного виробництва, а це означає, що ми беремося за завдання будь-якої важкості, деколи в сроки до 7 днів.

Подарункова упаковка для подарунку на день народження

Подарункова упаковка для подарунку на день народження, хрестини, ювілей

Ці свята менш офіційні ніж корпоративні івенти та весілля, проте це зовсім не означає, що подарункова упаковка має бути банальна чи взагалі відсутня.

Якщо ви запрошені на конкретну, заздалегідь відому дату, знаєте ім’я  “винуватця” дійства, ви можете замовити виготовлення унікальної та ексклюзивної подарункової упаковки.

Якщо ви хочете вразити усіх своєю оригінальністю обирайте дерев’яні коробки, шкатулки, футляри, які можна оформити за допомогою різьблення та нанести гравіювання з іменами, датами та пам’ятними привітаннями.

Обирайте кольорову гамму, фактуру та дизайн, який Вам до душі, обирайте різні варіанти, міксуйте з тих що бачили в когось чи в інтернеті – важливо бажання здивувати.

виготовлення подарункових упаковок

Чому обрати для виготовлення подарункових упаковок обрати Маніфік Декор?

 1. Перевагою Маніфік Декор (Львів) однозначно є власне виробництво, саме тому ми пропонуємо вам найкоротші сроки виробництва та величезний асортимент матеріалів для упаковки, кольорову гамму та безліч вже готових дизайнів
 2. Досвідчена команда дизайнерів допоможе з вибором саме того варіанту, яким ви будете задоволені. Ми найбільше любимо нестандартні замовлення ті, які змушують нас “брейштормити” та та шукати ідеї для виконання.
 3. Працівники виробництва виконають ваше замовлення з віртуозним професіоналізмом та у найкоротші строки у порівнянні з іншими виробниками декору.
 4. Ми відправляємо декор у будь-які куточки України, тому не переживайте за те, що ви не живете у Львові.
 5. Гарантуємо якість Ваших декорацій, а також пропонуємо декор у оренду.

Ви можете сконтактуватися з нашими адміністраторами +38 096 431 65 65 | +38 050 431 65 65  або замовити зворотній дзвінок.

Галерея

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

Залишились Запитання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити консультацію
+38 096 431 65 65
+38 050 431 65 65
Manificdecor@ukr.net
Львів, вул. Рудненська 14а