bool(false) Фотозона з АКП: оригінально та привабливо - виготовлення декору Manific Decor bool(false)

Фотозона з АКП: оригінально та привабливо

Алюмінієві композитні панелі найчастіше використовуються для зовнішнього облицювання приміщень. Водночас цей чудовий матеріал може успішно використовуватися і для декорування приміщень. Саме його компанія «Manific Decor» зі Львова використала для створення неймовірно привабливої фотозони.

Стенд для фотографування

Про фотозону АКП

Стенд для фотографування є важливою складовою будь-якого заходу: як сімейного, так і корпоративного. Це чудове місце для розваг, яке допомагає створити теплу атмосферу, покращити настрій гостей, пожвавити спілкування, особливо, якщо зустрілися незнайомі люди, та поліпшити взаємодію з брендом.

Звісно, подібний стенд має привабливо виглядати. Оригінальний дизайн стимулюватиме бажання сфотографуватися та поділитися фотографіями у соціальних мережах. З огляду на це у одного із львівських декораторів виникла ідея створити фотозону, що імітує стінові панелі з багатогранними полігональними елементами та дзеркальним ефектом.

Особливості реалізації фотозони

Особливості реалізації фотозони

Для реалізації творчого задуму алюмінієві композитні панелі Ecobond із дзеркальною поверхнею підійшли якнайкраще. Також в проекті використовувалися панелі сірого кольору.

Саме АКП дозволили отримати 3D-ефект, завдяки прекрасній придатності до фрезерування та згинання. Дзеркальна поверхня надзвичайно гарно відблискує.

Компанія «Manific Decor» вдосконалила проект й створила фотозону модульною. Розмір кожної секції – 30х30 см. Поєднуючи їх, можна отримати стенд будь-якого потрібного розміру.

Фотозона АКП Ecobond

Фотозона АКП Ecobond

Алюмінієвий композит – високотехнологічний сучасний матеріал зі сендвіч-структурою. Між двома поверхневими шарами алюмінію є шар полімеру. Таким чином, матеріал є дуже міцним і легким, добре піддається механічній обробці. Його можна використовувати для зовнішнього оздоблення різноманітних будівель, виготовлення рекламних конструкцій, внутрішнього декору.

Фотозона з АКП Ecobond

Результат

Фотозона з АКП Ecobond дуже гарно виглядає. Матеріал є доволі міцним, тому стіна не боїться багаторазових переміщень у різні локації. Немає ризику, що поверхня затреться або пошкодиться. Для догляду достатньо протерти вологою ганчіркою.

Компанія AVERS

Юрій Русиняк, компанія «Manific Decor»

«Ми досить часто купуємо матеріали AVERS і вони допомагають реалізувати багато різних проектів. Зокрема дуже любимо працювати з полістиролом. Однак для цього випадку АКП став кращим вибором. Цей матеріал є міцнішим, тільки з ним можна отримати той неймовірний тривимірний ефект, якого ми досягли. Наш замовник задоволений на 100%!».

Компанія «Manific Decor» вже п’ять років працює у Львові та спеціалізується на виготовленні декорацій для зовнішнього та внутрішнього застосування. Потужний парк обладнання, включаючи фрезерне та лазерне устаткування, широкоформатні принтери, а також штат досвідчених фахівців дозволяють «під ключ» реалізувати будь-яке завдання: від початкових креслень – і до остаточного результату.

AVERS

Компанія AVERS є одним із найбільших українських постачальників матеріалів для дизайну та реклами. В асортименті представлена величезна кількість найменувань, а професійні менеджери завжди готові допомогти зробити правильний вибір та проконсультувати щодо методів обробки. Звертайтеся за телефоном: Львів (032) 244 4471

Галерея

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

Залишились Запитання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити консультацію
+38 096 431 65 65
+38 050 431 65 65
Manificdecor@ukr.net
Львів, вул. Рудненська 14а