bool(false) 7 причин утеплити будинок термопанелями bool(false)

7 причин утеплити будинок термопанелями

oblitsovka-fasada-doma-termopanelyami

Завдяки термопанелям компанії Manific Decor Ви зробите будинок оригінальним та неповторним. В асортименті нашої продукції представлені тільки довершені та стильні термопанелі.

Наші роботи вносять індивідуальність і привабливість багатьом об’єктам нерухомості, як приватних будинків так і комерційного сектору.

1Економію часу та грошей

Купуючи нашу продукцію за цілком доступними цінами, Ви вирішуєте два завдання одночасно – утеплюєте свій будинок, економлячи при цьому до 50% витрат на його опалення, і виконуєте якісну та естетичну зовнішню обробку. Для монтажу затрачається менше часу, тому затрати на робочу силу є значно меншими.

7Гарантію якості від виробника

Наше новітнє устаткування європейського виробництва надає можливість виготовляти термопанелі будь яких розмірів та конфігурацій. Ми є виробниками, чий виробничий процес контролюється 24 години на добу кваліфікованими інженерами-технологами.

3Легкість та гнучкість

Вироби компанії Manific Décor є легкими та практичними, не навантажують стіни та легко монтуються.  Зовнішній захисний шар дуже еластичний та міцний. Він наноситься у заводських умовах, що гарантує 100% якість.

4Простота монтажу

Монтаж є дуже простий і не вимагає спеціальної кваліфікації робітників. Термопанелі кріпляться до фасаду, шви між термопанелями затираються спеціальної сумішшю і фарбуються.

5Естетична перевага та унікальність

Термопанелі дають можливість втілювати в життя унікальні архітектурні та дизайнерські ідеї, приховують недоліки поверхонь, використовуються як для будівництва, так і для реконструкції.

6Широкий ассортимент

Креативний підхід наших дизайнерів та високий професійний рівень персоналу забезпечить Вас різноманітними, цікавими та якісними термопанелями. На нашому сайті Ви зможете підібрати величезний асортимент продуктів, який зроблять Ваш проект особливим! Товщина термопанелей може бути різною, в залежності від поставленої задачі теплоізоляції. А також за наданими Вами ескізами та кресленнями, ми зможемо виготовити Ваш індивідуальний проект!

2Якість

При виготовленні термопанелей ми використовуємо тільки перевірені матеріали високої якості. Виробництво всієї продукції Manific Decor  здійснюється за передовими технологіями на сучасному обладнанні європейського виробництва з точним дотриманням вказівок технологічного регламенту. Завдяки спеціальному покриттю  є стійкими до агресивних дій зовнішнього середовища. Склад суміші покриття гарантує довговічність, вологостійкість та морозостійкість.

Галерея

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

Залишились Запитання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити консультацію
+38 096 431 65 65
+38 050 431 65 65
Manificdecor@ukr.net
Львів, вул. Рудненська 14а