bool(false) Що таке весільний декор і чому він має таке значення - виготовлення декору Manific Decor bool(false)

Що таке весільний декор і чому він має таке значення?

Весна приносить перше тепло і сонячні проміння, які оживляють усе довкола, разом і з нею пожвавлюється підготовка до весільного сезону. Гарне та вишукане весілля – це не обов’язково весілля на мільйон. Маніфік Декор ще і ще буде нагадувати, що для створення стильного весілля можна мати і бюджет поменше. Так, доведеться балансувати і не купувати усе підряд, на про всяк випадок, але можливо за допомогою продуманого весільного декору.

Весільний декор

Весільний декор – це правильне, гармонійне поєднання різноманітних елементів декору, які роблять правильні акценти, для створення єдиного завершеного образу весільної церемонії в певному стилі чи напрямку.

Декорації на весілля, окрім естетичної складової є ще й дуже зручним доповненням, наприклад:

  • Фотозона, весільна арка, ширма, об’ємні букви, хештеги  – чудове місце для фотографій молодят та гостей, а також для селфі, адже не потрібно шукати вигідний задній план, чекати, щоб ніхто не проходив, коли фотограф робить знимки.

Wedding Festival - фотозона

  • Декор для оформлення столів молодят та гостей, кенді бару та фуршетної зони. Всілякі таблички, номерки для столів, вказівники, фотобанери не тільки доповнять кольорову гаму весільної концепції, а їй допоможуть орієнтуватися гостям у ваших задумах.

Декор для оформлення столів молодят

  • Запрошення та листівки залишаться на пам’ять про ваше весілля у гостей, а книга побажань для молодят – стане вашими спогадами про гостей.

Запрошення та листівки на весілля

  • Декорування столу для молодих вигідно підкреслить та виділить найголовнішу пару вечора. Найчастіше це свічки, квіти, дрібні елементи декору в обраній кольоровій гамі, а також ініціали весільної пари.

Декорування столу гостей

Компанія Маніфік Декор вже багато років виготовляє весільний декор на власному виробництві, саме тому ми можемо гарантувати вам, що продуманий, гармонійно підібраний декор – завжди виграшний варіант для будь-якого бюджету.

Купіть, візьміть в оренду чи замовте ваші особливі весільні декорації в Manific Decor та здійсніть мрію – організувати весілля року!

Галерея

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

Залишились Запитання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити консультацію
+38 096 431 65 65
+38 050 431 65 65
Manificdecor@ukr.net
Львів, вул. Рудненська 14а