bool(false) Новий рік біжить до нас або готуймо новорічні декорації! bool(false)

Новий рік біжить до нас або готуймо новорічні декорації!

Буде абсолютно не дивно, як частина читачів, як мінімум здивується такій тематиці для статті, враховуючи, що зараз вересень. Та і ми згідні, що літо лише місяць як скінчилося, пора весіль та осінніх фотосесій у розпалі, а ми тут ялинку зібралися прикрашати. Компанія Маніфік Декор уже не один рік займається виготовленням декорацій для святкування Нового Року, і 100% знає, що навіть найвибагливіше замовлення можна виконати, коли є запас часу, і в той самий час: найпростіша задумка стає нереальною, коли Новий Рік уже на “носі”. Ми сподіваємося гарно пояснити і вмотивувати Вас, саме зараз стартувати і закінчити вчасно марафон під назвою: “Грандіозне святкування 2018 року”!

Чому варто починати підготовку декорацій до святкування Нового Року вже зараз?

Все геніальне – просто! Чим більше часу ми виділяємо для підготовки будь-якої важливої події, тим бездоганнішим буде кінцевий результат. Ця істина звучить як гасло для організації весіль, корпоративів, дитячих свят, ювілеїв і, звісно, новорічних забав.

Тільки уявіть скільки важливих справ набереться під час організації святкування Нового Року і для кожної треба сили, натхнення і час. Отже топ-6 причин, чому варто вже розпочати підготовку для святкування Нового Року!

Новорічний декор на замовлення у Львова

  1. Перше і найважливіше – це концепція свята! Що планується: гучна офісна вечірка, офіційний корпоратив для організації, домашній новорічний карнавал чи party для дітей? Тільки уявіть, скільки часу піде, щоб генерувати ідею та обрати концепцію для святкування Нового року!
  2. Список гостей. Тут пощастило тільки тим організаторам, хто має певний вже заздалегідь готовий список, наприклад працівників організації, та і тут важливо не забути про партнерів, важливих гостей, колишніх працівників, тощо. Тому на справді, тут доведеться зупинитися і влаштувати брейншторм, щоб ні про кого не забути, адже Новий Рік – це гучне, веселе та запальне свято, а не час для образ.
  3. Цей і наступний пункти будуть готові до втілення, коли хоч трішки є прогрес з пунктом 1, а ось, якщо немає затвердженої концепції та стилістики свята, зупиняємося на певний час і думаємо над ідеєю (ще один доказ, чому рання підготовка така важлива). Отже, під 3 пунктом у нас – місце проведення святкування. Цей пункт прямо- і зворотньо пропорційний головній ідеї свята та спискові гостей. Якщо це сімейне свято, однозначно будемо декорувати помешкання, якщо офісне – офіс, або будемо шукати заклад, який гостинно прийме певну кількість людей і буде готовий до декорування приміщення під Ваш задум.
  4. На що ще піде багацько енергії та часу, так це точно на виготовлення декорацій до святкування Нового Року! Важко буде давати поради по декоруванню приміщення, якщо невідома стилістика святкування, але однозначно є речі, які актуальні та незамінні для усіх задумок. Це прикраси для ялинки, і власне сама ялинка; гірлянди, ліхтарики, свічки; оригінально оформлені подарунки та підготовка декорацій для фотозони. Тут окрім запасу часу, Вам знадобиться талант дизайнера-декоратора або допомога спеціалістів Маніфік Декор, які, маючи багатий досвід виготовлення новорічних декорацій, неодмінно порадять, виконають вчасно, а також гарантуватимуть якість своєї роботи. Що можна замовити в Маніфік Декор? Завдяки можливостям, які надає послуга лазерної порізки найрізноманітніших матеріалів,  підготовка в декоруванні приміщення буде неоціненною. Це і бездоганні, оригінальні запрошення та вітальні листівки, прикраси для столів, елементи оздоблення та оформлення подарунків, тощо. Ну і, звісно, не забудьте про фотозону (чи справжню фотобудку) та реквізит для фото. Тут усе залежатиме від стилю свята, але однозначно має стати родзинкою святкування. Навіть, якщо ідея влаштування фотозони прийшла до Вас несподівано і часу лишилося мало – замовляйте виготовлення декору з об’ємних букв (літер) і цифр. Наприклад: “Карнавальна ніч 2018”, “Шпигунська вечірка”, “Мафія-паті 2018” і так далі і тому подібне. Це не тільки проста у виконанні ідея, яку в компанії Маніфік Декор втілять вже від 7 годин з моменту замовлення, але і й виграшний варіант, який сподобається усім гостям, ще й на пам’ять лишаться стильні фото, які довго нагадуватимуть про емоції цього вечора.
  5. Меню святкового столу. Тут, звісно, обмеження можуть бути, коли святкування переноситься у ресторан чи інший заклад, який вже має свою певну кухню. А ось для тих, хто влаштовує свято самотужки навіть меню можна скласти залежно від концепції свята. Але враховуйте бюджет і, знов ж таки,- обмеження по часу.
  6. Останнім, та зовсім не менш важливим ми виділяємо – дрес-код. Чому останнім? А тому що тут окрім організаторських, дизайнерських талантів, Вам знадобиться просто ДАР переконання. Якщо у Вас у списку 200 гостей, повірте переконати усіх вдягнути японське кімоно згідно зі стилістики свята буде ой як не легко! Але тут ми дамо цінну пораду: не нав’язуйте гостям строгий дрес-код, а продумайте реквізит і декор Новорічного святкування так, щоб навіть звичайний класичний костюм перетворився у карнавальний наряд. Якщо це Мексиканська вечірка – запасіться справжнім сомбреро, для карнавалу – звісно маски і т.д. І не забудьте про вдалий фон для фото з таким реквізитом, наприклад – фотобанер з краєвидами країни, в стилі якої свято.

Декор на новий рік

Окремими пунктами ще можна було виділити варіанти прикрашання ялинки та оформлення подарунків, конкурси, сценарії та вітання, музичний плей-ліст і ще цілу  купу інформації, яка також потребує часу і підготовки. Але ми зупинимося на разі, щоб Ви мали час поміркувати над головною ідеєю свята, а також від усіх працівників Маніфік Декор, ми зичимо Вам успішної організації Новорічної вечірки та обіцяємо якісний результат нашої співпраці.

Галерея

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

Залишились Запитання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити консультацію
+38 096 431 65 65
+38 050 431 65 65
Manificdecor@ukr.net
Львів, вул. Рудненська 14а