bool(false) Як святкувати Хелловін та якими можуть бути ідеї для декору bool(false)

Як святкувати Хелловін та якими можуть бути ідеї для декору

Хеллоуїн (за новим правописом Гелловін) або ж в оригіналі англійською Halloween – це свято, яке має релігіозне підґрунтя, особливо поширене в країнах Американського континенту та Великої Британії. Святкують Гелловін (Хеллоуїн) в ніч на 1 листопада. Також іншою назвою цього свята є  День усіх святих, а назва Halloween – це скорочення від All Hallowed Souls Eve – тобто вечеря  усіх святих душ.

Традиційне святкування Гелловіну (Хеллоуїну) різниться в кожній країні, та в основному полягає у декоруванні своїх помешкань ліхтарями з гарбуза – Ліхтар Джека, який символізує людську голову. У цей вечір прийнято лякати один одного і відкупатися цукерками, особливо це свято полюбляють діти. З плином часу свято набрало настільки великої популярності, що декорування осель гарбузом доповнилося ще десятками варіантами декору та переодяганням у різноманітні моторошні костюми, які мають лякати усіх довкола.

В Україні святкування Дня усіх святих успішно розвивається і щороку вечірки стають усе гучніше, тому не пропустіть свій шанс підготуватися до Гелловіну (Хеллоуїну).

Декор до Гелловіну (Хеллоуїну)

Як декорувати помешкання до Гелловіну (Хеллоуїну)?

Для того, щоб ніч з 30 жовтня на 1 листопада запам’яталася Вам та принесла якомога більше позитивних емоцій, розпочніть планування святкування заздалегідь.

Що знадобиться Вам для підготовки? Найпростіші кроки підготовки, які точно не будуть зайвими:

  1. Придбати або зшити власноруч карнавальний костюм або ж запастися масками, перуками, тощо.
  2. Підготувати гарбузи різних розмірів і свічки.
  3. Купити, замовити чи змайструвати декор для помешкання.
  4. Придумати святкове меню та обов’язково запастися солодощами.

З більшістю пунктів усе просто, а ось з декором помешкання на Halloween трішки незрозуміло, та ось ідеї, якими користуються щорічно люди з різних країн:
Halloween

  • Гарбузи можна декорувати не тільки вирізаючи у них очі та рота, їх можна прикрашати квітами, листям, зробити з одного, наприклад, “відерко” для льоду, їх можна обмотати бинтами чи одіти різні шапки, окуляри, тощо.
  • Оригінальною ідеєю буде замовити роздрук банерів, плакатів чи фотографій із зображенням відьом, привидів чи інших моторошних героїв.
  • Так як Гелловін зветься ще Відьомська ніч, дуже-дуже популярна ідея декорування приміщень так званими “відьомськими ногами”. Їх можна купити вже готовими або ж зробити власноруч. Ідея полягає у тому, що з-під дивану, шафи, за шторами, чи десь інде в приміщені видно лише ноги у черевиках, але обов’язково у кумедних яскравих панчохах.

Ведьмовскими ногами

  • Кажани, павуки, павутина – оце ще важливі атрибути декору. Для великих приміщень: торгових центрів, ресторанів, тощо, це супер ідея, також можна замовити виготовлення 3д фігур різних персонажів та декору великого розміру з пінопласту.
  • Імпровізація із закусками. Ось тут знадобиться не аби яка фантазія, ідей безліч є в інтернеті, або ж вигадуйте свої унікальні варіанти. Зробіть цікаві моторошні таблички-підписи до страв. Це можуть бути канапки у вигляді щелеп, чи закуски викладені на тарілку у вигляді черепа, павутини тощо. Тут вибираємо на свій смак і розсуд.
  • Оздоблюйте свічки, посуд і меблі різними елементами декору, наклейте на підлогу червоні сліди, які вестимуть до вашого помешканні чи приміщення, де буде вечірка. Замовте різні таблички, щоб розмежувати зони вечірки, вказати напрям руху і так далі.

Капкейки для Хэллоуин

Як бачимо ідей безліч, а завдяки сучасними технологіям, зараз є можливість замовити декор вже готовий в компаніях, які займаються виробництвом тематичних декорацій. Купити чи замовити декор на стіни, підвісні конструкції різних розмірів, та різноманітні елементи декорацій, які можна виконати за допомогою лазерної порізки різних матеріалів (пінопласт, папір, фанера, МДФ, текстиль) можна в компанії Маніфік Декор. У нас величезний вибір декору до Гелловіну (Хеллоуїну), адже ми щороку допомогаємо нашим клієнтам готуватися до святкувань і маємо вже напрацьовану базу готових варіантів декору, а також радо допоможемо Вам втілити в життя Ваші ексклюзивні ідеї.

Головне, не бійтеся експериментувати та довіряйте виготовлення своїх декорацій для святкувань лише найкращим та перевіреним компаніям, таким як Маніфік Декор. Адже наше головне правило – це якість послуг і цінування кожного клієнта.

Галерея

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

Залишились Запитання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити консультацію
+38 096 431 65 65
+38 050 431 65 65
Manificdecor@ukr.net
Львів, вул. Рудненська 14а