bool(false) Ідеї декорування кенді барів від Manific Decor - виготовлення декору Manific Decor bool(false)

Ідеї декорування кенді барів від Manific Decor

Сучасний банкет чи івент важко уявити без декорацій чи тематичного декору. Асортимент декору та прикрас для подій (івентів) зараз набудь-який смак та кишеню. Декор банкетного залу, декор для святкових столів, найрізноманітніші фотозони та декорації для подій на відкритих площадках (з виїздом на природу) – уявіть собі, що будь-яка подія може бути на 100% унікальною та неповторною.

Якщо вірити статистиці, найбільшою популярністю серед оформлення банкетних залів та виїзних церемоній користується фуршетна зона та кенді бари. Якщо фуршетна зона – це не новинка, такі столи з різноманітними смаколиками були популярні завжди, просто їх не називали “фуршетна зона”. А ось термін “кенді” бар досить нещодавно увійшов у широке використання.

Що таке кенді бар?

Кенді бар – це окрема зона, яка декорована під стиль свята (весілля, День народження, іменини, хрестини чи корпоратив). У цій зоні розміщують кондитерські вироби на спеціальних підставках чи стелажах. Найчастіше кондитерські вироби виконуються у кольоровій гамі, яка підкреслює стиль свята чи події та доповнюється спеціальним декором для кенді бару.

Який буває декор для кенді бару

Який буває декор для кенді бару?

  1. Найпопулярнішими і в той же ж час безпрограшними елементами декору для кенді бару, які легко купити в Україні – топери для кондитерських виробів. Топери для кондитерського виробу – це геніальна ідея, адже за допомогою дерев’яної чи дзеркальної таблички, яка облаштована спеціальним стержнем, щоб розміщувати його безпосередньо у виробі, можна надати кондитерським виробам родзинки та стилю події, яка декорується. Топери на весільний торт можуть додати настрою на весіллі, адже надписи можна замовити найрізноманітніші. Топери бувають іменні, привітальні, з одного слова чи декількох, різні за розміром, кольором та фактурою. Топери купити для торта, букетів на замовлення пропонуємо у Львові в Manific Decor, адже власне виробництво дає можливість виконати навіть найскладніші замовлення в короткий срок і гарантувати якість.
  2. Рамки для фотографій, таблички, хештеги, дати, листівки та відкритки. Поміж солодощів дуже часто дизайнери івенту розміщують різноманітні фоторамки та таблички з пам’ятними датами для іменинників, молодят, ювілярів чи навіть брендовані елементи декору для корпоративів. Для хрестин – це  таблички з датою народження, вагою малюка і см при народженні.
  3. Підставки під весільний чи святковий торт (тортівниці). Торти на події – це на сьогодні справжні витвори мистецтва, які вимагають красивої подачі. В компанії  Маніфік Декор підставки під торти з іменним гравіюванням – це, мабуть, одні з найпопулярніших замовлень. Дзеркальні та дерев’яні підставки під торти прикрасять будь-яке свято чи івент. Підставки під торт можна забрендувати, нанести на нього важливу дату чи навіть вигравіювати ціле привітання у віршах.
  4. Підставки для кондитерських виробів. Звісно, що у центрі уваги у кенді барі розміщують торт, проте різноманітні капкейки на замовлення, цукерки, шоколадки, мармелад та інші солодощі теж дуже популярні. Для того, щоб красиво та зі смаком розмістити усі ці вироби потрібно замовити підставки для кенді бару. Що таке підставки під кондитерські вироби? Це багаторівневі вироби з дерева, скла чи дзеркала, на яких розміщують кондитерські вироби, якщо простими словами – міні стелажі-підставки для солодощів. Такі підставки під солодощі можуть бути одразу з табличками чи датами, у формі сердець, санчат, візочків, тощо. Підставки для кенді бару можна забрендувати чи нанести різні  надписи. Найчастіше підставки для кенді бару у Львові замовляють в Маніфік Декор саме під індивідуальне замовлення за ескізами дизайнера свята.

замовити декор для кенді бару

Якщо ви плануєте весілля, ювілей, хрестини чи День народження, та хочете привернути увагу гостей – потрібно замовити декор для кенді бару. У Маніфік Декор для вас виконають навіть найскладніше замовлення за короткі сроки. Навіть, якщо у вас немає ідей, як оформити кенді бар, наші дизайнери легко запропонують Вам варіанти з раніше напрацьованої бази чи створять індивідуальний макет для вашої події.

Галерея

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

Залишились Запитання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити консультацію
+38 096 431 65 65
+38 050 431 65 65
Manificdecor@ukr.net
Львів, вул. Рудненська 14а