bool(false) Новинка! Декоратор свадьбы или другого праздника для Вас - виготовлення декору Manific Decor bool(false)

Новинка! Декоратор весілля або іншого свята для Вас від Manific Decor

Мабуть кожному з нас відомі емоції та передчуття майбутнього свята, ті моменти, коли ми обираємо місце святкування, складаємо меню страв, запрошуємо гостей. Ще не менш важлива активність при організації свята – вибір концепції та стилістики свята. І, якщо з місцем святкування і списком гостей проблем не виникає, то питання декорування приміщення буває не таким простим. Погодьтеся з нами, завжди всередині нас просто водоспад позитивних емоцій та радості, коли ви вирішуєте гучно святкувати день народження (ювілей), хрестини, корпоративні свята, заручини, або відразу беремо максимум позитивних вражень – весілля! Та згодом емоції трішки вгамовуються і стартує нова фаза – турбота, за те, щоб усе заплановане вийшло та гості були задоволені. І як раз саме в цей момент починають з’являтися перші сумніви. За свій 10 – річний досвід компанія Маніфік Декор знає, що найбільше сумнівів виникає при виборі весільних декорацій та декору в цілому. Найпопулярніші з них приблизно звучать так:

Декоратор весілля

  • Який обрати колір декору? Навіть, якщо ви вирішили обрати синій, але ж існують сотні відтінків синього.
  • Який замовити матеріал для декору? Дерево, пластик, скло, картон, текстиль і список можна вести далі.
  • Об’ємні, підвісні чи дзеркальні конструкції обрати? Слідуючи тенденціям в організації весілля (день народження, хрестини чи іншого свята), у 2018 році актуальне усе нестандартне та оригінальне.
  • Як облаштувати фотозону? Залежно від запланованої події, звісно, декор буде різнитися, та врешті об’ємні букви, хештеги, таблички та аксесуари до фотографій точно актуальні, та що обрати?
  • Як декорувати банкетний зал та зону фуршетів? Тут впоратися самостійно, здається, не реально навіть, плануючи рік наперед.

Весільний декор

Ще одна властивість підготовки грандіозних подій: спочатку усі задаються питанням: як зробити чи, що обрати? І процес генерування ідеї, перегляду інтернет-ресурсів, каталогів чи журналів триває досить довго, але час не чекає нікого, і другим питанням завжди є: а коли це встигнути? І саме в цей момент важливо оцінити ситуацію тверезо і, можливо, для економії часу і коштів скористатися допомогою декоратора, наприклад, від Маніфік Декор.

Декоратор весілля або інших особливих подій від Manific Decor – це розумний вибір тих, хто бажає ідеального свята!

KEEP CALM AND HIRE A WEDDING DECORATOR!!! Або чому таки варто обрати послугу декоратора весілля чи інших свят (день народження, хрестини, корпоративні свята, заручини)?

ВСЕ ДЛЯ ВИЇЗНОго розпису

Для початку варто зазначити, що Маніфік Декор – це компанія – виробник декору з власним виробництвом і можливістю виконання декорацій будь-якого рівня складності. Тому працюючи з декоратором свята від Маніфік Декор, – ви можете бути 100% впевненими в актуальності пропозицій та їх реальності відтворення. Серед найбільших переваг співпраці з декоратором весілля ( чи іншого свята) – це реальна економія часу, нервів та, як би дивно не звучало і коштів. Чому саме коштів? Коли починається стадія: а коли це встигнути? Одночасно з’являються зайві витрати на кшталт: не той колір чи розмір декору обрали; власноруч зроблені декорації виявилися насправді не тим, що ви уявляли; компанії-виробники декору не встигають з замовленням, або вимагають додаткові кошти за “срочне” виконання декорацій; або ви на сам кінець усвідомили, що вже не хочете так, як хотіли раніше, бо фотографії з журналу якось гарніше за те, що вимальовується і усе переробляти потрібно наново. Це такий собі нічний кошмар молодят чи тих, хто організовує свято самостійно.

Весільний декор Львів

Тому вимикайте паніку, обирайте надійного декоратора свята від Маніфік Декор, який надасть Вам тільки реальні ескізи, порадить найкращий варіант для декорацій залежно від конкретного приміщення та концепції свята.

Галерея

Something is wrong.
Instagram token error.
Load More

Залишились Запитання?

Задайте їх нашому менеджеру

Замовити консультацію
+38 096 431 65 65
+38 050 431 65 65
Manificdecor@ukr.net
Львів, вул. Рудненська 14а